Marvel’s Spider-Man 2 در سال 2024 به صورت آنلاین پخش خواهد شد

1402/10/1

Marvel’s Spider-Man 2 در سال 2024 به صورت آنلاین پخش خواهد شد


این اطلاعات یکی از جزئیات بسیاری است که در نتیجه نشت اخیر علیه اینسومنیاک به دست آمده است. گروه باج افزار Rhysida موفق شد 1 ترابایت از داده های Insomniac را هک کند و پس از اینکه سونی و Insomniac تصمیم گرفتند باج را پرداخت نکنند، آن را فاش کرد. با وبسایت بازی همراه باشید. اطلاعات به اشتراک گذاشته شده شامل اطلاعاتی از سونی و اینسومنیاک، از جمله اطلاعات شخصی کارکنان آنها بود.

 
 

ما باید به اخبار اخیر بپردازیم و اذعان کنیم که اگرچه اطلاعات قابل توجه است، اما ابزار به دست آوردن آن بسیار غیراخلاقی بود. ضروری است که قبل از پرداختن به جزئیات، نگرانی‌های اخلاقی پیرامون نشت را بشناسیم، شبیه به مقابله با ضرب المثل جعبه پاندورا که نمی‌توان آن را به سادگی برای نادیده گرفتن محتویات فاش شده بسته کرد.

همانطور که توسط Tech4Gamers گزارش شده است، درز مربوط به Marvel’s Spider-Man 2 Online به همراه نشانه هایی از برنامه های آینده توسط Insomniac برای توسعه بازی های X-Men وجود دارد. اطلاعات فاش شده مشخص نمی کند که Marvel’s Spider-Man 2 Online اضافه شده به بازی اصلی یا یک نسخه مستقل خواهد بود.

با این حال، این نشت فراتر از Marvel's Spider-Man 2 Online است و شامل جزئیات شگفت انگیزی در مورد Marvel's Spider-Man 3 است. برخلاف تصورات مبنی بر اینکه Insomniac این بازی را نیز توسعه خواهد داد، فاش شده است که قصد دارد Marvel's Spider-Man 3 را در سه نسخه جداگانه منتشر کند. نسخه های خرده فروشی خط داستانی به دو بخش تقسیم می شود که حالت آنلاین آن به عنوان نسخه مستقل ارائه می شود. در نهایت هر سه قسمت باندل شده و چند سال بعد با هم فروخته می شود.

با توجه به این افشاگری، گمانه زنی هایی در مورد تسریع احتمالی برنامه های فروش Marvel’s Spider-Man 2 Online به عنوان یک بازی مستقل مطرح می شود. با این حال، توجه به این نکته ضروری است که ماهیت Marvel’s Spider-Man 2 Online نامشخص است. در حالی که فرض بر این است که دارای یک جزء چند نفره است، جزئیات خاص مشخص نیست.

گمانه زنی ها حاکی از آن است که Marvel’s Spider-Man 2 Online ممکن است شامل یک حالت چند نفره چند نفره باشد، اگرچه ماهیت دقیق بازی نامشخص است. بازی‌های اکشن سه‌بعدی رقابتی چند نفره غیر تیراندازی چندان محبوب نیستند، و برای اینکه Marvel’s Spider-Man 2 Online علاقه بازیکنان را جلب کند، باید چیزی شبیه به عناوینی مانند Chivalry یا Dark Souls باشد.

در حال حاضر، جزئیات پیرامون Marvel’s Spider-Man 2 Online یک راز باقی مانده است، اما اگر شایعات صحت داشته باشند، ممکن است تنها چند هفته طول بکشد تا ماهیت این افزوده جدید به دست آوریم.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.