به مناسبت عید کریسمس یکی از طرفداران Metal Gear Solid یک حالت را برای این بازی طراحی کرده است

1402/10/5

به مناسبت عید کریسمس یکی از طرفداران Metal Gear Solid یک حالت را برای این بازی طراحی کرده است


در یک چرخش جشن درست به موقع کریسمس، یک طرفدار اختصاصی Metal Gear Solid یک مد برای Snake Eater ساخته است که به بازی مناظر پوشیده از برف، ژاکت‌های زشت، کدک‌هایی با تم تعطیلات و موارد دیگر تزریق می‌کند. سری Metal Gear Solid که به‌خاطر عناصر نمادین خود مانند جعبه‌های مقوایی و باس‌های کارت حافظه‌خوانی شهرت دارد، هرگز مترادف با شادی تعطیلات نبوده است.

به مد Metal Gear Jolly Avaresst برای Metal Gear Solid 3: Snake Eater وارد شوید، که به عنوان گسترده ترین مد آنها تا به امروز معرفی شده است. همانطور که از نام آن پیداست، این اصلاح مقداری از روح تعطیلات را به قسمت سوم وارد می کند و ماموریت زمانی جنگل محور را به یک بازی عجیب کریسمس تبدیل می کند.

توضیحات این مود در Nexus Mods به طرز بازیگوشی صحنه را تنظیم می کند: "سرهنگ شرور ولگرینچ موقعیت قطب شمال را کشف کرده است و آماده است تا کریسمس را برای همه خراب کند! شما باید جلوی او را بگیرید! این مد محیط را در برف و جشن می پوشاند. دشمنان متعدد، متحدان، sprites کدک و آیتم‌ها را جایگزین می‌کند تا با تم کریسمس هماهنگ شوند."

Metal Gear Jolly که در حال حاضر دارای مجموعه ای قابل توجه از تغییرات است، هنگام مطالعه اسکرین شات های به اشتراک گذاشته شده واقعا می درخشد. Snake و شخصیت‌های مختلف ژاکت‌های زشت و رنگ‌های کریسمس به تن می‌کنند، در حالی که مکالمات Codec با کلاه‌های بابانوئل که سر کسانی را که با Snake در ارتباط هستند، شادی جشن می‌دهند.

فراتر از تغییرات بصری، Metal Gear Jolly اکثر محیط های بازی را با برف پوشانده و آنها را به سرزمین های عجایب زمستانی تبدیل می کند. توجه به جزئیات ستودنی است، از سیگار برگ مار که موتیف عصا را به کار می‌گیرد تا جعبه‌های مهمات و وسایلی که مانند هدایایی پیچیده شده‌اند. برای تکمیل گروه جشن Snake، یک "بندانای زشت" جدید برای تکمیل لباس به روز شده او معرفی شده است.

در حالی که Metal Gear Solid ممکن است قبلاً مترادف با کریسمس نبوده است، این مد جرقه‌ای برای تفکر در مورد اینکه آیا روح تعطیلات همیشه در بازی تعبیه شده است، ایجاد می‌کند. آفرین به Avaresst برای ایجاد یکی از چشمگیرترین و صمیمانه ترین مدهای حافظه اخیر.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.