مجموعه Metal Gear Solid Master Volume 1 روی همه پلتفرم ها عرضه شده است

1402/8/2

مجموعه Metal Gear Solid Master Volume 1 روی همه پلتفرم ها عرضه شده است


گاه‌شماری منحصربه‌فرد Metal Gear از نسل چهارم یا عصر 16 بیتی کنسول‌ها می‌گذرد، زیرا هیدئو کوجیما، نیروی خلاق پشت سری، در آن دوره به پروژه‌های بازی متنوعی دست زد. اینها شامل بازی‌های ماجراجویی گرافیکی مانند Snatcher و Policenauts، و همچنین مشارکت در بازی‌های آرکید ریتمی مانند Beatmania و بازی‌های دوستیابی مانند Tokimeki Memorial، علاوه بر سری Metal Gear بود.

 
 اگرچه کوجیما به عنوان نویسنده این فرنچایز شناخته می شود، اما تنها عامل موفقیت متال گیر نبود. بسیاری از افراد فداکار در کونامی نقش‌های اساسی در شکل‌دهی سریال داشتند. برخی در کونامی ماندند و ممکن است اکنون بر این مجموعه نظارت داشته باشند، در حالی که برخی دیگر کوجیما را به استودیوی مستقل او دنبال کردند.

با خروج پر سر و صدا کوجیما از کونامی، نگرانی هایی در مورد آینده فرنچایز متال گیر وجود داشت. با این حال، به دلیل تغییر پویایی در Konami و اشتیاق کارکنان اختصاصی این شرکت، فرصتی دوباره برای احیای این بازی‌های کلاسیک وجود دارد.

می‌توانیم در آینده نزدیک انتظار انتشار مجدد کتابخانه‌ی گسترده‌ی Metal Gear کونامی را داشته باشیم. در نظر گرفتن امکان بازگشت عناوین منحصربه‌فرد مانند Metal Gear Ghost Babel و سری Metal Gear Acid (به طور بالقوه در نینتندو سوییچ یا جانشین آن، سوییچ 2) جالب است. با این حال، در حال حاضر، علاقه مندان می توانند از بازی های کلاسیک دو نسل اول بازی های متال گیر لذت ببرند، بازی هایی که اکنون برای مخاطبان تازه وارد و سازگار با پلتفرم های مختلف قابل دسترسی هستند.

برای بزرگداشت این نقطه عطف، کونامی یک تریلر راه اندازی برای انتشار تولید کرده است. تریلر معرفی را در زیر مشاهده کنید.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.