Mortal Kombat 1 در حال اضافه کردن یک پوسته برای Scorpion بر اساس فیلم نمادین دهه 90 است

1403/2/16

Mortal Kombat 1 در حال اضافه کردن یک پوسته برای Scorpion بر اساس فیلم نمادین دهه 90 است


اد بون اضافه شدن هیجان انگیزی به Mortal Kombat 1 را اعلام کرده است: پوسته جدیدی برای Scorpion که از ظاهر نمادین او در فیلم 1995 الهام گرفته شده است. طرفداران می‌توانند پیش‌بینی بیشتری از این خوراکی‌های نوستالژیک برای دیگر مبارزان در آینده داشته باشند.

 
 پوسته‌های DLC Mortal Kombat 1 از زمان انتشار بازی به یکی از موضوعات داغ در میان بازیکنان تبدیل شده‌اند و اغلب فروشگاه پریمیوم پرمخاطره را پر می‌کنند. در حالی که انتقادها به دلیل شیوع و هزینه بالای آنها رایج بوده است، موارد نادری وجود داشته است که تحسین جامعه بر شکایات سایه افکنده است - و این اعلام قطعا یکی از آن لحظات است.

اد بون، یکی از خالقان Mortal Kombat، در توییتر نکاتی را درباره محتوای جدید و هیجان‌انگیزی که به Mortal Kombat 1 می‌آید، درست در زمان حضورش در CCXP مکزیک، ارائه کرده است. در میان تیزرها، نگاهی دزدکی به چیزی است که به نظر می رسد Homelander بسیار مورد انتظار است. اما قبل از ورود به شخصیت اصلی DLC بعدی، بون پیش نمایشی از یک پوسته بسیار درخواستی برای Scorpion را با طرفداران ارائه کرده است که ظاهر نمادین او را از فیلم دهه 90 به نمایش می گذارد.

برای کسانی که به نوعی فیلم Mortal Kombat 1995 را از دست داده اند، به طور شگفت انگیزی اقتباسی محکم از بازی است و در طول سال ها طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، به خصوص به لطف آهنگ تم نمادین آن. در این فیلم، Scorpion با طراحی ساده و در عین حال خیره‌کننده با چشم‌های سفید نافذ و رنگ زرد و سیاه نشان داده می‌شود که استعداد منحصر به فرد خود را به ظاهر کلاسیک شخصیت از بازی‌ها اضافه می‌کند.

اگر نوستالژی را کنار بگذاریم، این یک اجرای باورنکردنی از Scorpion است و طرفداران مدت زیادی است که مشتاقانه منتظر گنجاندن آن در Mortal Kombat 1 هستند. Boon به طور اتفاقی این خبر را منتشر کرد که در آینده در راه است و با چندین اسکرین شات از پوست در حال کار آن را تایید کرد. در حالی که تاریخ انتشار هنوز مشخص نیست، طرفداران می توانند منتظر جزئیات بیشتر در آینده نزدیک باشند.

اسکرین شات های بون فقط پوست عقرب را آشکار نکردند. آنها همچنین نگاهی دزدکی به Ferra Kameo داشتند. ظاهر او یادآور نقش او در Mortal Kombat X است، اما در Mortal Kombat 1، به نظر می رسد که او دارای یک پیچ و تاب منحصر به فرد است: او به پشت بازیکن چسبیده است و می تواند از آنجا هدایت شود و پویایی جذابی را به گیم پلی او اضافه می کند.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.