اطلاعات انحصاری در مورد سیستم سفارشی سازی مورتال کمبت1 از طریق نینتندو سوئیچ لیک رونمایی شد

1402/6/17

اطلاعات انحصاری در مورد سیستم سفارشی سازی مورتال کمبت1 از طریق نینتندو سوئیچ لیک رونمایی شد


Mortal Kombat 1 مورد انتظار طرفداران را با سؤالات زیادی در مورد ویژگی های سفارشی سازی خود روبرو کرده است. در توسعه اخیر، تصاویر لو رفته از نسخه اولیه نینتندو سوییچ ، جزئیات آشکاری را در مورد تجهیزات و سیستم های سفارشی سازی بازی ارائه کرده است.با وبسایت گیمرز همراه باشید.

بررسی اجمالی:
سیستم دنده در Mortal Kombat 1 که موضوع کنجکاوی طرفداران است، سرانجام از طریق فیلم های لو رفته فاش شد. رازداری قبلی NetherRealm اخیراً و همزمان با افشای حالت Invasions لغو شد. این نشت اکنون نگاهی جامع به آنچه بازیکنان می توانند در مورد گزینه های سفارشی سازی پیش بینی کنند ارائه می دهد.

عناصر سفارشی سازی:
محتوای فاش شده چهار جنبه اصلی سفارشی سازی موجود برای هر شخصیت را آشکار می کند:

     طعنه: بازیکنان می‌توانند طعنه‌های منحصر به فردی را برای شخصیت‌های خود انتخاب کنند، و یک لمس شخصی به رویارویی‌های مبارزه اضافه کنند.

     Finishers: این دسته شامل Fatalities و Brutalities می شود که به بازیکنان اجازه می دهد تا حرکات نهایی شخصیت های خود را تنظیم کنند.

     پالت‌های رنگی: Mortal Kombat 1 به بازیکنان اجازه می‌دهد تا طرح‌های رنگی مبارزان انتخابی خود را تغییر دهند و تنوع بصری را افزایش دهند.

     Individual Gear: هر شخصیت دارای یک ابزار متمایز است، مانند ماسک Scorpion یا قطعه قفسه سینه Geras، که می تواند سفارشی شود.

مقایسه با Mortal Kombat 11:
برخلاف نسخه قبلی خود، سیستم شخصی سازی Mortal Kombat 1 پیچیده تر به نظر می رسد:

     گزینه های سفارشی سازی برای معرفی و برون شخصیت حذف شده است.
     بر خلاف سفارشی سازی گسترده لباس در Mortal Kombat 11، بازیکنان اکنون می توانند تنها یک قطعه دنده را برای هر شخصیت تغییر دهند.
     یکی از موارد قابل توجه، معرفی طعنه های خاص شخصیت ها است که اولین مورد برای سری Mortal Kombat است.

پتانسیل برای سفارشی سازی بیشتر:
ذکر این نکته ضروری است که فیلم های لو رفته نسخه ناتمام بازی را به تصویر می کشند. توضیحات برای بسیاری از موارد بازگشایی وجود ندارد، و نام فایل‌های نگهدارنده مکان مشهود است. این احتمال وجود دارد که کاراکترها ممکن است دارای چندین چرخ دنده برای سفارشی سازی باشند. با پیشرفت توسعه، دامنه سفارشی سازی در Mortal Kombat 1 ممکن است گسترش یابد.

نتیجه:
اگرچه ممکن است گزینه های سفارشی سازی Mortal Kombat 1 در مقایسه با نسخه قبلی خود محدودتر باشد، جزئیات فاش شده بینش ارزشمندی را در مورد انتظارات بازیکنان ارائه می دهد. معرفی طعنه های خاص شخصیت ها و توانایی شخصی سازی قطعات کلیدی، ابعاد جدید و هیجان انگیزی را به بازی ارائه می دهد. همانطور که توسعه بازی ادامه دارد، طرفداران می توانند مشتاقانه منتظر کاوش در طیف گسترده ای از گزینه های شخصی سازی پس از انتشار رسمی بازی باشند. منتظر به روز رسانی ها باشید و برای یک تجربه هیجان انگیز Mortal Kombat آماده شوید!

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.