بازی Motive’s Iron Man بر اساس سبک جهان باز خواهد بود

1403/1/27

بازی Motive’s Iron Man بر اساس سبک جهان باز خواهد بود


استودیو Motive در جستجوی یک هنرمند فنی ارشد است تا جنبه‌های رندر یک عنوان اکشن ماجراجویی AAA را رهبری کند. این نقش به ترکیبی از بینش هنری سطح بالا و تخصص فنی قوی نیاز دارد. شما از نزدیک با آن همکاری خواهید کرد. تیم‌های هنری و رندر برای نوآوری ویژگی‌های موتور جدید و راهنمایی ایجاد محتوا برای بهینه‌سازی منابع موثر.

موفقیت اخیر Motive در بازی‌های جهان باز، که نمونه‌ای از آن در Dead Space Remake سال گذشته بود، بر توانایی آن‌ها در این ژانر تأکید دارد. در حالی که این بازی مورد تحسین طرفداران و منتقدان قرار گرفت، مهم است که به عیوب آن اذعان کنیم. همانطور که توسط Digital Foundry تقریباً یک سال پس از انتشار مشخص شد، مشکلات لکنت دائمی در پلتفرم رایانه شخصی وجود دارد و مشخص نیست که آیا Motive یا EA به این نگرانی‌ها رسیدگی خواهند کرد.

اخیراً شایعاتی را پوشش دادیم مبنی بر اینکه Motive در حال بررسی توسعه یک بازی جدید Dead Space است. با این حال، به نظر می رسد که این پروژه بازسازی Dead Space 2 نبود بلکه یک عنوان اصلی بود. علی‌رغم تلاش‌هایشان، Motive در طول توسعه Dead Space Remake با چالش‌هایی مواجه شد که منجر به از دست رفتن نقاط عطف و شکست در استحکام بخشیدن به قسمت جدید Dead Space شد.

در نتیجه، فرنچایز Dead Space در حال حاضر خفته است، البته به طور موقت. برخی از اعضای تیم Motive در حال انتقال برای پیوستن به راه‌اندازی مجدد Battlefield هستند، در حالی که بقیه استودیو بر روی توسعه بازی Iron Man تمرکز خواهند کرد.

سفر مرد آهنی در بازی های ویدیویی متفاوت بوده است. برجسته ترین حضور او از Disney Infinity 2.0 تا سری Marvel vs. Capcom را شامل می شود. با این حال، بازی مرد آهنی سگا در سال 2008، با سرمایه گذاری در نقش اولیه رابرت داونی جونیور، نتوانست انتظارات را برآورده کند. حتی عنوان کراس اوور Iron Man/X-O Manowar در هوی متال، اگرچه یک بازی عالی نیست، اما به عنوان یک یادگار جالب از زمان خود عمل می کند.

تصمیم Motive برای توسعه یک بازی جهان باز Iron Man تعجب آور نیست، اما نشان دهنده یک جهت مثبت بالقوه برای استودیو است. اندرو ویلسون، مدیر عامل EA قبلاً اظهار داشت که این شرکت در مورد سرمایه گذاری در IP های دارای مجوز که ممکن است در چشم انداز صنعت در حال تحول موفق نباشند، محتاط باشد. در حالی که EA مایل به ریسک است، آنها انتظار بازگشت قابل توجهی از سرمایه گذاری خود را دارند. Motive با این چالش مواجه است که مطمئن شود عنوان مرد آهنی آنها به یک سرمایه گذاری سودآور تبدیل می شود.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.