معرفی چند بازی سبک چند نفره در سال 2024

1402/12/10

معرفی چند بازی سبک چند نفره در سال 2024


زمانی بود که بازی های چند نفره منحصراً در حضور فیزیکی دوستان یا خانواده، دور یک کاناپه یا روی زمین جمع می شدند. با این حال، در چشم انداز بازی های امروزی، تجربیات چند نفره به یکی از ستون های اصلی صنعت بازی تبدیل شده است. ماهیت رقابتی آنها باعث ایجاد ورزش های الکترونیکی و دیگر عرصه های بازی رقابتی شده است. با انبوهی از بازی های موجود برای به چالش کشیدن و تقویت مهارت های خود در برابر سایر بازیکنان.

با وبسایت گیمرز همراه باشید.

 
 

Helldivers 2

بیایید به تعقیب و گریز بپردازیم: وقتی صحبت از عناوین تیراندازی به میان می‌آید، خواه به صورت اول شخص یا سوم شخص باشند، گزینه‌های زیادی برای همکاری با دوستان و متحدان در سراسر جهان دارید. HellDivers 2 دقیقاً در این دسته قرار می گیرد. چیزی که آن را متمایز می کند، تاکید آن بر گیم پلی مشارکتی برای به حداکثر رساندن تخریب است.

مطمئناً، یک عنصر استراتژیک در بازی وجود دارد، اما بیایید در اینجا واقعی باشیم - واقعاً چه چیزی خون شما را پمپاژ می کند؟ ایجاد هرج و مرج در تهدیدات بیگانه، درست است؟ این چیزی بود که ما فکر می کردیم.

Tekken 8

وقتی صحبت از بازی های مبارزه ای می شود، آزمون واقعی مهارت در رویارویی با حریفان آنلاین است. بنابراین، اگر به تازگی Tekken 8 را انتخاب کرده اید، وقت آن رسیده است که به اتاق تمرین بروید و برای نبردهای شدید با بازیکنانی از سراسر جهان آماده شوید. خبر خوب این است که با شروع سفر به سوی تسلط، گزینه های زیادی در اختیار خواهید داشت.

Palworld

در چشم انداز بازی های امروزی، بازی با دوستان سنگ بنای بسیاری از عناوین است، زیرا اجازه دهید با آن روبرو شویم، تقریباً همه چیز وقتی با یک دوست تجربه می شود لذت بخش تر است. در Palworld، هنگام مواجهه با موجودات مختلف ساکن در این جهان، به سرعت به ارزش داشتن همراهان در کنار خود پی خواهید برد.

با داشتن قدرتی جدی در برخی از این موجودات، داشتن یک دوست با تیم دوستان خود برای غلبه بر دشمنان شما بسیار ارزشمند است.

با پشتیبانی از حداکثر سه بازیکن دیگر، گزینه های زیادی برای شرکت در نبردها و طراحی استراتژی ها با هم خواهید داشت.

Avatar: Frontiers of Pandora

در دنیای سینمایی آواتار، ناوی ها به خاطر کار گروهی و اتحاد در دستیابی به اهداف مشترک شناخته می شوند. در Avatar: Frontiers of Pandora، شما این فرصت را خواهید داشت که یک Na'vi را تجسم کنید و با دوستان خود در هنگام شروع به اکتشاف پاندورا و همه شگفتی های آن، گروه شوید.

چه در حال عبور از زمین، پرواز در آسمان، درگیر شدن در نبرد با دشمنان باشید، یا به سادگی در زیبایی پاندورا غوطه ور شوید، گزینه های بی شماری برای ماجراجویی های مشارکتی در این بازی خواهید یافت.

علاوه بر این، جلوه‌های بصری خیره‌کننده بازی قرار است مرزهای قدرت گرافیکی را در رایانه شخصی جابجا کند و این اطمینان را ایجاد کند که هر دو بازیکن هنگام سفر در این دنیای نفس‌گیر کاملاً مجذوب خود می‌شوند.

Risk of Rain Returns

وقتی وارد یک تجربه تعاونی مانند Risk of Rain Returns می شوید، کار تیمی برای موفقیت در جبهه های مختلف بسیار مهم است.
اول از همه، شما وارد سیاره ای متخاصم پر از هیولا شده اید، بنابراین انتخاب بازماندگانی که با سبک بازی فردی شما همسو باشند و انتخاب های همسرتان را تکمیل کنند، برای غلبه بر چالش ها به طور موثر بسیار مهم است.
علاوه بر این، هماهنگی انتخاب تجهیزات خود برای مقابله موثر با دشمنان، لایه دیگری از استراتژی را اضافه می کند. و البته، حفظ همبستگی و پوشاندن پشت یکدیگر هنگام حرکت در این دنیای خطرناک برای بقا ضروری است.
در اصل، همکاری فقط یک امتیاز نیست - بلکه یک ضرورت برای غلبه بر چالش هایی است که در انتظار بازگشت خطر باران است.

Super Mario Bros. Wonder

گیم پلی Co-op در عناوین نینتندو در گذشته دارای فراز و نشیب های خود بوده است، اما با Super Mario Bros. Wonder، آن ها در حال کاوش در مسیرهای متعدد برای پاسخگویی به ترجیحات مختلف بازیکنان هستند. با این حال، ممکن است دقیقاً با انتظارات شما مطابقت نداشته باشد.

به عنوان مثال، بازی دارای co-op محلی خواهد بود که به شما این امکان را می دهد تا از بازی با افرادی که به صورت فیزیکی در خانه شما حضور دارند لذت ببرید. حداکثر چهار بازیکن می توانند به طور همزمان به آن بپیوندند و هر کدام شخصیت های متفاوتی را به خود اختصاص دهند.

از طرف دیگر، بازیکنان می توانند Co-op آنلاین را انتخاب کنند، جایی که می توانند در فعالیت هایی مانند مسابقه با "ارواح" یکدیگر یا ارائه کمک با ایجاد پست های بازرسی برای احیا در صورتی که بازیکنی در یک سطح مبارزه کند، شرکت کنند.

BattleBit Remastered

بازی‌های تیراندازی اول شخص (FPS) به دلیل ظرفیتی که برای تسهیل مبارزه چند نفره در مقیاس بزرگ در حالت‌های مختلف بازی دارند، به موقعیت افسانه‌ای دست یافته‌اند. BattleBit Remastered قصد دارد این تجربه را با قرار دادن 256 بازیکن در یک سرور ارتقا دهد. با چنین تعداد بازیکنان عظیمی، باید به خوبی آماده باشید و به توانایی های خود برای از بین بردن دشمنان اطمینان داشته باشید.

هنگام بازی در جوخه ها، ارتباط موثر برای حفظ انسجام و اطمینان از اینکه هیچ یک از اعضای واحد شما قربانی حملات دشمن نمی شوند، کلیدی است. زمین های متنوع را در بیش از 19 نقشه کاوش کنید تا مزیت های استراتژیک و خطرات احتمالی را که باید اجتناب کنید شناسایی کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.