بازی جدید Astro Bot برای پلی استیشن 5 به زودی معرفی می شود

1403/3/6

بازی جدید Astro Bot برای پلی استیشن 5 به زودی معرفی می شود


با توجه به افشای بازی های مکرر دقیق Billbil-kun، یک بازی جدید Astro Bot قرار است در هفته های آینده رسما معرفی شود. این ورودی جدید با نام ساده "Astro Bot" برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد و به دنبال عنوان "Astro's Playroom" در سال 2020، که روی هر کنسول PS5 از قبل بارگذاری شده بود، منتشر خواهد شد.

Billbil-kun در Deallabs نوشت: «از دیگر اطلاعاتی که به دست آورده‌ایم، به نظر می‌رسد که بخشی از بازی در محیطی که در قلب یک بیابان قرار دارد قابل بازی است. یکی از شخصیت های جدید این بازی یک روباه فنک به شکل یک ربات است که شباهت هایی با Astro دارد.

«Astro’s Playroom» بسیاری از ویژگی‌های کنترلر DualSense پلی‌استیشن 5 را به نمایش گذاشت و بسیاری از بازیکنان پلتفرمر را بسیار اعتیادآور و مستحق دنباله‌ای می‌دانستند. (موسیقی متن نیز یک نکته برجسته بود و در Spotify در دسترس است.)

در سال 2021، سونی استودیو ژاپن را منحل کرد و توسعه‌دهنده بازی، تیم آسوبی، را به یک استودیوی مستقل تبدیل کرد. در همان سال، این شرکت یک لیست شغلی منتشر کرد که نشان می داد روی یک بازی اکشن سه بعدی جدید کار می کند. در سال 2022، تیم آسوبی اعلام کرد که عنوان بعدی آن "بزرگترین عنوان تا به امروز" خواهد بود.

نیکلاس دوست، مدیر استودیو در سال 2022 در مصاحبه ای با GamesIndustry.biz گفت: "ما یک تولید فعلی داریم و این کار خوب پیش می رود." اما ما می‌خواهیم گروه دیگری برای تحقیق و توسعه داشته باشیم و به اندازه کافی در این گروه می‌خواهیم تا آنجا که ممکن است مناطق جالب را کشف کنیم و به طور بالقوه پروژه‌های دیگری را آغاز کنیم.»

ما همیشه این تیم اضافی را در کنار داریم. احتمالاً حدود 90 درصد استودیو روی تولید متمرکز است، اما این گروه کوچک از افراد در پس‌زمینه وجود دارند که از قبل با فناوری‌های فردا کار می‌کنند یا با فناوری‌های امروزی آزمایش می‌کنند تا آنها را به مسیرهای جدید ببرید."

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.