بازی کال آف دیوتی جدید با نام بلک اوپس ممکن است ساخته شود

1403/2/12

بازی کال آف دیوتی جدید با نام بلک اوپس ممکن است ساخته شود


به نظر می رسد که چرخ دنده ها ممکن است برای یک قسمت جدید در سری Call of Duty Black Ops تغییر کنند. امروز، ایکس‌باکس با اعلام یک نمایشگاه آتی در ماه ژوئن، موجی را به راه انداخت و نوید برخی از افشاگری‌های هیجان‌انگیز را داد. پس از این، یک ویترین Call of Duty نیز در افق است.

RalphsValve، عضو مشهور Call of Duty، که به خاطر به اشتراک‌گذاری اخبار و اطلاعات درز در مورد این فرنچایز شهرت دارد، با اشاره به احتمال یک عنوان جدید Black Ops، انتظارات را برانگیخته است. در کنار این تیز، RalphsValve یک تصویر جالب استفاده شده در اعلامیه ویترین را به اشتراک گذاشت.

مدتی است که گمانه زنی ها در مورد ورود احتمالی جدید در فرنچایز Call of Duty، که ظاهراً عنوان آن Call of Duty: Black Ops Gulf War است، در حال چرخش است. شایعات به وجود آمده است، و بحث ها در Reddit در مورد احتمالات این قسط جدید COD شعله ور است.

در این تاپیک‌های Reddit، کاربران هر تکه اطلاعاتی را که می‌توانند به صورت آنلاین پیدا کنند، تجزیه و تحلیل می‌کنند و سعی می‌کنند تشخیص دهند که چه چیزی واقعیت و چه چیزی تخیلی است. به نظر می رسد که احساسات غالب به شدت به سمت احتمال وقوع جنگ خلیج فارس متمایل است.

در حالی که جزئیات کمیاب است، آنچه ما می دانیم این است که جنگ خلیج فارس در اوایل دهه 1990 رخ داد که شامل عراق و ائتلافی از کشورها به رهبری ایالات متحده بود. اگر شایعات درست باشند، این ششمین قسمت از سری Black Ops خواهد بود که طبق گزارش ها، Treyarch در راس توسعه است. به‌طور هیجان‌انگیزی، افشاگری‌ها حاکی از آن است که بازی ممکن است حالت زامبی جدیدی را معرفی کند و لایه‌ای دیگر از انتظار را برای طرفداران اضافه کند.

اما افسوس که اطلاعات ملموس همچنان مبهم است. همه ما باید صبر داشته باشیم تا زمانی که ویترین Call of Duty حقیقت پشت شایعات را آشکار کند و روشن کند که چه بازی در آینده نزدیک در انتظار ما است.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.