DLC جدید Final Fantasy 16 در ماه آوریل عرضه می شود

1403/1/4

DLC جدید Final Fantasy 16 در ماه آوریل عرضه می شود


به همه ماجراجویان Final Fantasy 16 توجه کنید، خود را برای یک سفر جدید هیجان انگیز آماده کنید زیرا Square Enix دومین الحاقیه DLC مورد انتظار را معرفی می کند: The Rising Tide. خود را برای یک تلاش پرچرب آماده کنید که در 18 آوریل به طور انحصاری برای PS5 راه اندازی می شود.

 
 یک پیام مرموز در مخفیگاه رخ می‌دهد، با درخواستی مرموز: لویاتان که زمانی قدرتمند، ایکون آب مورد احترام بود، در پریشانی فرو می‌رود و به دنبال کمک است. در پاسخ، کلایو و متحدان سرسختش باید یک اودیسه خطرناک به میسیدیا – قلمروی مبهم در زیر آسمان‌های سرولی – را آغاز کنند که حماسه تلخ تمدنی متروک را آشکار می‌کند.

اخبار هیجان‌انگیز، قلمرو Final Fantasy 16 را متحول می‌کند و به‌روزرسانی‌های قابل توجهی را در پویایی گیم‌پلی اعلام می‌کند. با DLC آتی، The Rising Tide، که قرار است در 18 آوریل به کنسول‌های PS5 عرضه شود، برای یک ماجراجویی پیشرفته آماده شوید.

در این بسط، خود را برای یک چالش شدید آماده کنید زیرا سقف سطح برای حالت‌های دشواری داستان و اکشن به 60 می‌رسد، در حالی که حالت Final Fantasy دارای سقف خیره‌کننده 110 بازیکن است. با امواج دشمنان در 20 مرحله مجزا مقابله کنید که هر کدام در خشونت و پیچیدگی تشدید می شوند.

Echoes of the Fallen، نسخه افتتاحیه، در دسامبر 2023، تنها شش ماه پس از انتشار بازی در ژوئن، برای اولین بار عرضه شد. اکنون، بازیکنان مشتاق پیش‌بینی می‌کنند که در آوریل امسال وارد The Rising Tide شوند و خود را در فصل جدیدی از حماسه غوطه‌ور کنند.

در همین حال، نسخه PC بازی Final Fantasy 16 که مشتاقانه منتظر آن هستیم، در مراحل پایانی توسعه خود است و نوید این را می دهد که این ماجراجویی را برای مخاطبان گسترده تری گسترش دهد.

برای کسانی که مشتاق سفر هستند، Final Fantasy 16 در فروشگاه PS5 در دسترس است، که برای خرید فردی یا همراه با Echoes of the Fallen در دسترس است. ماجراجویان می‌توانند از فرصت استفاده کنند و Expansion Pass را با نرخی با تخفیف به دست آورند و هیجان تلاششان را تقویت کنند. برای فصل بعدی این حماسه که قرار است در آوریل امسال منتشر شود، آماده شوید.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.