آپدیت جدید Marvel's Spider-Man 2 باگ های مختلفی را برطرف می کند که باعث  ثبات در بازی می شود

1402/8/19

آپدیت جدید Marvel's Spider-Man 2 باگ های مختلفی را برطرف می کند که باعث ثبات در بازی می شود


Marvel's Spider-Man 2، جدیدترین نسخه انحصاری پلی استیشن 5، رکوردهای فروش جدیدی را برای سونی به عنوان سریعترین عنوان خود از یک توسعه دهنده شخص اول ثبت کرده است.با وبسایت بازی گیمرز همراه باشید. این بازی که به دلیل گیم پلی جذاب خود - که در بررسی Game Informer به تفصیل آمده است - تحسین شده است - بدون ویژگی های عجیب و غریب نبوده است. بازیکنان و بازبین‌ها چندین باگ، از اشکالات سرگرم‌کننده گرفته تا مواردی که مانع پیشرفت بازی می‌شوند را متذکر شدند.

 
 

Insomniac Games پاسخگو بوده و اخیراً یک پچ اولیه را برای حل مشکلات کلیدی منتشر کرده است. در ادامه تعهد آنها به یک تجربه یکپارچه، یک به‌روزرسانی جدید راه‌اندازی شده است که برای افزایش لذت بازیکنان و حفظ استاندارد با کیفیت بالای بازی، راه‌حل‌های اضافی را ارائه می‌کند.

آخرین به روز رسانی Marvel's Spider-Man 2، نسخه 1.001005، مجموعه ای از اصلاحات و اصلاحات را برای بهبود تجربه بازی در پلی استیشن 5 به ارمغان می آورد. به روز رسانی های کلیدی شامل حل مشکلی است که باعث همپوشانی NPC ها در قایق ها می شود و رفع آسیب پذیری MJ به یک ضربه در سطوح دشواری سخت تر. محرک های ماموریت مربوط به HUD بهبود یافته اند و تشخیص برخورد به منطقه بندر اضافه شده است. فینال خاطرات مارکو و تغییر شخصیت در طول سکانس های شکست شاهد اصلاحات مهمی بوده است. اجرای دیوار، اشکالات تماس تلفنی با مرد عنکبوتی، و عملکرد پرش برطرف شده است.

این به روز رسانی همچنین مشکلات تشخیص ورودی پس از زیپ، بارگذاری مجدد رئیس شکست و تعامل پیتر پارکر با نیمکت ها یا نرده ها را حل می کند. خطاهای مبارزه و برش نقشه تصحیح شده است. Hang Ten Trophy اکنون به‌دقت تلنگرها را ردیابی می‌کند و مشکلات مربوط به تعاملات کریستال حافظه برطرف شده است. جلسات بازی طولانی که منجر به مشکلات بارگیری مدل می شود، اصلاح شده است. در نهایت، این به‌روزرسانی ثبات بازی را تضمین می‌کند و با قرار دادن بازیکن در محدوده‌های ماموریت، از ذخیره‌های خراب جلوگیری می‌کند. این تلاش مداوم برای بهبود گیم پلی، وضعیت Marvel's Spider-Man 2 را به عنوان یک عنوان ضروری در PS5 تثبیت می کند.

برای بازیکنانی که با موانعی روبرو شده اند یا به دنبال بازی پایدارتری در Marvel's Spider-Man 2 هستند، آخرین به روز رسانی نوید بهبود تجربه بازی را می دهد. برای غواصی عمیق‌تر در دنیای بازی، بررسی عمیق Game Informer درباره Marvel's Spider-Man 2 را کاوش کنید. از پیشرفت‌های Insomniac در محیط نمادین شهر نیویورک در دنباله آگاهی کسب کنید، و مورد جذاب این مکان تاریخی گم شده در نیویورک را کشف کنید. در بازی مشخص شده است. برای کسانی که به دنبال بهینه سازی تجربه بصری خود هستند، راهنمای ما توصیه هایی در مورد انتخاب بهترین حالت گرافیکی ارائه می دهد. در نهایت، با نکات استراتژی بدون اسپویلر ما، گیم پلی خود را تقویت کنید و مطمئن شوید که بیشترین بهره را از ماجراجویی خود در خط افق شهر خواهید برد.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.