بر اساس اعلام کمپانی نینجا تئوری بازی بعدی بعد از هل بلید 2 طراحی می شود

1403/3/1

بر اساس اعلام کمپانی نینجا تئوری بازی بعدی بعد از هل بلید 2 طراحی می شود


طبق گزارش ها، بازی بعدی Ninja Theory، درست یک روز قبل از عرضه Senua's Saga: Hellblade 2، چراغ سبز شده است. این خبر در میان نگرانی طرفداران مبنی بر اینکه ممکن است مایکروسافت Ninja Theory را به دنبال تعطیلی غیرمنتظره چهار استودیو دیگر تعطیل کند، منتشر شده است.

طبق گفته Windows Central، Ninja Theory هم‌اکنون در حال برنامه‌ریزی فراتر از Senua's Saga: Hellblade 2 است و یک بازی دیگر در دست ساخت دارد که قبلاً Project Mara نیست. علیرغم تعطیلی اخیر استودیوهای ایکس باکس، مانند توسعه دهنده Hi-Fi Rush Tango Gameworks، Ninja Theory در حال حاضر در خطر بسته شدن نیست.

Windows Central گزارش می دهد که "هیچ برنامه ای برای بستن استودیو به این زودی وجود ندارد" و به گمانه زنی های اخیر در مورد بسته شدن احتمالی Ninja Theory اشاره می کند. اگر دقیق باشد، این بدان معناست که Ninja Theory به استودیوهای ایکس باکس که اخیراً برای بسته شدن اعلام شده است نمی‌پیوندد: Tango Gameworks، Arkane Austin، Alpha Dog Games و Roundhouse Games.

پس از این اعلامیه های بسته شدن، طرفداران نگران سرنوشت دیگر استودیوهای ایکس باکس شدند. آخرین حدس و گمان در مورد وضعیت Ninja Theory در پاسخ به پست اخیر استودیو در رسانه های اجتماعی مطرح شد.

در این پیام آمده است: «ساخت بازی های ویدیویی دشوار است. "تیم ما دقیقاً مانند Senua توسط یک اعتقاد برای رسیدن به تلاش ما هدایت شده است: ایجاد یک بازی که شما را عمیقاً در دنیای Senua غرق می کند و شما را به سفری فراموش نشدنی می برد. من معتقدم که ما این تلاش را انجام داده ایم و امیدوارم شما" من به شدت به بازی، تیم ما و شما، هواداران ما که در این سفر جادویی از ما حمایت کرده اید، افتخار می کنم.

برخی احساس کردند که لحن بیانیه غیرعادی و احتمالاً نگران کننده است. بلوک های بزرگ متن روی یک تصویر اغلب با اخبار بد در صنعت بازی مرتبط است. با این حال، منابع نشان می‌دهند که همه چیز در پشت صحنه خوب است و این پیام صرفاً نشان‌دهنده راه‌اندازی فردای Hellblade 2 است.

بازی Hellblade 2 روی Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود و همچنین می‌توان آن را از طریق Xbox Game Pass بازی کرد. شایعاتی مبنی بر وجود درگاه PS5 مشابه دیگر کنسول های انحصاری ایکس باکس وجود دارد، اما این موضوع به طور رسمی تایید نشده است.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.