نینتندو ممکنه به زودی درباره کنسول جدید خود اخباری را منتشر کند

1403/2/17

نینتندو ممکنه به زودی درباره کنسول جدید خود اخباری را منتشر کند


نینتندو پرایم اطلاعاتی را از آخرین گزارش حاکمیت شرکتی نینتندو، مورخ 27 مارس 2024، موجود در صفحه 5 به اشتراک گذاشته است. در این گزارش، نینتندو به تشریح جلسه توجیهی سالانه خط مشی مدیریت شرکتی خود می پردازد که معمولاً موضوعات مختلف مورد علاقه سرمایه گذاران را پوشش می دهد. اینها شامل مروری بر نتایج مالی و چشم انداز کسب و کار، شتاب نینتندو سوییچ، پیشرفت های کنسول بازی آینده، تاثیر گذار سخت افزاری بر کسب و کار، استراتژی IP، از جمله ابتکارات محتوای بصری، سیاست سرمایه، ESG (محیط زیست، اجتماعی، و حاکمیت) است.

علاوه بر این، دکتر سرکان توتو، تحلیلگر، اطلاعاتی در مورد آنچه که از ارتباطات آینده نینتندو انتظار می رود، در پیش بینی گزارش مالی بعدی آنها ارائه کرد. ما گزیده‌های مرتبط از موضوع توییتر او را در مورد اعلامیه‌ها یا افشاگری‌های احتمالی درج خواهیم کرد.

"گزارش مالی آتی نینتندو قرار است سه‌شنبه ساعت 15 به وقت ژاپن منتشر شود. با این حال، من معتقدم که احتمال شنیدن "Switch 2" در طول این اطلاعیه بسیار اندک است. دلیل آن این است که آنها باید چشم‌اندازی برای سال مالی بعدی در هفته آینده، اگر خبری از «سوئیچ 2» نباشد و در چشم انداز فقط به سوییچ فعلی اشاره شود، احتمالاً مدل بعدی پس از 31 مارس 2025 عرضه خواهد شد – تقریباً هیچ امکان دیگری در این سناریو وجود ندارد. .

در صورتی که نینتندو به مدل بعدی اشاره کند، می‌توانند با ترکیب اعداد سوییچ و سوئیچ 2 از رویکردی که در Wii U اتخاذ کرده‌اند پیروی کنند، یا ممکن است چشم‌اندازهای جداگانه‌ای ارائه دهند. با این حال، من این سناریو را بعید می دانم، زیرا نینتندو معمولاً از اعلام سخت افزار جدید در طول تماس های درآمدی خودداری می کند.

مهم است که روشن شود که نینتندو هیچ تعهدی برای انجام اقدامات خاصی مانند ارائه چشم انداز ندارد. با این حال، آنها کمی انعطاف پذیری دارند و ممکن است نکات ظریفی در مورد سخت افزار جدید ارائه دهند. به عنوان مثال، آنها می توانند اشاره کنند که چشم انداز به قابلیت های تولید سخت افزار جدید بالقوه بستگی دارد.

به عبارت ساده تر، نشست مالی آتی با سرمایه گذاران ممکن است اولین باری باشد که نینتندو به طور رسمی توسعه یک کنسول جدید را تایید می کند. این امر رایج است که شرکت های بازی سازی به محض عرضه کنسول فعلی خود، شروع به برنامه ریزی کنسول بعدی خود می کنند. با این حال، آنها تا زمانی که توسعه کامل نشده و آماده راه اندازی شوند، از تایید این برنامه ها برای سرمایه گذاران خودداری می کنند. این رویکرد به جلوگیری از سردرگمی بازار کمک می کند و اطمینان می دهد که سرمایه گذاران نقشه راه محصول شرکت را به وضوح درک می کنند.

بنابراین، اگرچه بهتر است بیش از حد امیدوار نباشیم، اما این احتمال وجود دارد که نینتندو وجود سوییچ 2 را در این هفته تایید کند. اگر این کار را انجام دهند، ممکن است فقط یک اشاره گذرا باشد، احتمالاً بدون فاش کردن نام رسمی کنسول. با این حال، آنها می توانند تاریخی را برای زمانی که قصد دارند از پلتفرم بعدی خود رونمایی کنند، ارائه کنند.

شایان ذکر است که یک پنجره استراتژیک برای نینتندو برای اعلام چنین اعلامیه ای وجود دارد، معمولاً در زمانی که ما منتظر رونمایی های بزرگی مانند آنچه در E3 در ماه ژوئن هستیم، خواهیم بود.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.