معرفی بهترین بازی های PS5 پلی استیشن 5 در سال 2023

1402/4/24

معرفی بهترین بازی های PS5 پلی استیشن 5 در سال 2023


بازی‌های PS5 زیادی در هفته‌ها و ماه‌های آینده وارد بازار می شوند. به لطف اطلاعیه های اخیر در ویترین هایی مانند وضعیت بازی فوریه 2023، خط تولید با مجموعه ای از نسخه های هیجان انگیز در فروشگاه PS5 به رشد خود ادامه می دهد. با تعداد زیادی بازی تایید شده جدید برای سال 2023 و انتشار PSVR 2 و انواع بازی‌های آینده PSVR 2 در راه است، زمان بسیار خوبی برای آماده کردن لیست علاقه مندی‌ها و تقویم‌های خود است.

با وجود انحصاریهای پیش‌بینی‌شده PS5 مانند Marvel's Spider-Man 2 تا دنباله‌های بزرگی مانند Star Wars Jedi: Survivor و گسترش موارد قابل توجه شخص ثالث به کتابخانه در آینده، بازی‌های مستقل زیادی نیز وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. در ادامه مطلب را بخوانید زیرا ما شما را با بزرگترین بازی‌های PS5 آینده آشنا می‌کنیم، همه به ترتیب تاریخ انتشار برای مرور آسان، برای شما آماده شده اند پس با وبسایت گیمرز همراه باشید.

هنوز به دنبال کنسول جدید سونی هستید؟ در اینجا آخرین به‌روزرسانی‌های ذخیره‌سازی مجدد PS5 آمده است.

 

 
 

 

Final Fantasy 16 یک بازی انحصاری برای پلی استیشن5 خواهد بود و قرار است یک RPG دوست داشتنی برای سال 2023 باشد.

 

فاینال فانتزی 16

Final Fantasy 16 یک بازی انحصاری برای پلی استیشن5 خواهد بود و قرار است یک RPG دوست داشتنی برای سال 2023 باشد. ساخته شده توسط کارگردان Final Fantasy 14 ناوکی یوشیدا و کارگردانی هییروشی تاکای، FF16 به ریشه های فانتزی این فرنچایز باز خواهد گشت. به نظر می رسد داستان این بازی جهانی در حال جنگ، احضار باستانی و کریستال های اسرارآمیز را روایت کند. فاینال فانتزی 16 تمرکز خود را بر روی یک قهرمان متمرکز می کند، شخصیتی که شما در آن جهان و در نبرد کنترل خواهید کرد.

بازی پلی استیشن بنام آسمان ها برای همیشه

آسمان ها برای همیشه

استودیوی جدید Far From Home با یک پروژه جاه طلبانه که دنیایی را به تصویر می کشد که توسط تغییرات آب و هوایی پس از انفعال بشریت ویران شده است، از دروازه ها خارج می شود. Forever Skies بازیکن را می بیند که در داخل یک زپلین پیشرفته به زمینی که اکنون متخاصم با محیط زیست است فرود می آید، اما بیشتر در مورد زنده ماندن از طریق مدیریت منابع، کاردستی و حل معماها است. خود هواپیما همچنین کلید بقای شما خواهد بود و می تواند پاسخی برای ترمیم آسیب های زیست محیطی وارد شده به زمین باشد. این استودیو متشکل از توسعه دهندگان Techland (Dying Light، Dead Island)، The Farm 51 (Chernobylite)، Bloober Team (Layers of Fear، Blair Witch) و Larian Studios (Divinity: Original Sin، Baldur's Gate 3) است. استعدادهای معتبر زیادی در این کشتی وجود دارد که بازی آسمان ها برای همیشه را فریبنده تر می کند.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.