پلی استیشن از جزئیات جدید کنکورد در جریان رویداد State Of Play رونمایی کرد

1403/3/11

پلی استیشن از جزئیات جدید کنکورد در جریان رویداد State Of Play رونمایی کرد


Concord رویداد امروز PlayStation State of Play را که توسط استودیوی فایروالک ارائه شده است، آغاز کرد. در طول استریم، سازندگان تریلر برخی از شخصیت‌ها را به نمایش گذاشتند و نشان دادند که چه چیزی از اولین عنوان آن‌ها انتظار می‌رود. کنکور یک تجربه چند نفره با سرویس زنده است که ممکن است برای همه جذاب نباشد. لحظات آغازین و شخصیت‌ها حال و هوای نگهبانان کهکشان مارول را ایجاد می‌کنند، اما این یک بازی تک‌نفره مبتنی بر روایت نیست. در عوض، کنکورد یک تیرانداز رقابتی 5 در 5 است که بازیکنان در آن نقش Freegunners را بر عهده می گیرند.

تفنگ‌بازها اساساً اسلحه‌هایی برای استخدام هستند و مشاغل پرمخاطره را برعهده می‌گیرند که در آن انجام هدف آسان نخواهد بود. شما با دیگر فریگانرها روبرو خواهید شد، بنابراین بسیار مهم است که مطمئن شوید خدمه شما برای هر کاری در طول مبارزه آماده هستند. از این نظر می توان بازی را با بازی Overwatch مقایسه کرد.

شما می توانید شخصیت های قهرمان متنوعی را انتخاب کنید که هر کدام دارای توانایی های منحصر به فردی هستند. بر اساس یک پست وبلاگ در بلاگ رسمی پلی استیشن، این توانایی ها به گونه ای طراحی شده اند که حتی برای بازیکنانی که ممکن است با این نوع تجربه گیم پلی آشنایی نداشته باشند، متنوع و در دسترس باشد.

با توجه به خط داستانی، به نظر می رسد که هر هفته در زمان راه اندازی، یک خط داستانی کوچک برای یک شخصیت خاص فاش می شود. به این ترتیب، به مرور زمان در مورد فهرست شخصیت ها بیشتر خواهید آموخت. باید منتظر بمانیم و ببینیم بازیکنان چگونه به بازی واکنش نشان می‌دهند و توسعه‌دهندگان چه برنامه‌ای برای محتوای پس از عرضه دارند.

در همین حال، می دانیم که نسخه بتای دسترسی زودهنگام برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی اواخر تابستان امسال منتشر می شود. در حال حاضر، می توانید تریلر رویداد State of Play را در زیر مشاهده کنید.

 

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.