آخرین به‌روزرسانی Pokemon Go آواتارهای بازیکنان را از بین می‌برد

1403/2/2

آخرین به‌روزرسانی Pokemon Go آواتارهای بازیکنان را از بین می‌برد


در اوایل این هفته، Pokémon Go به‌روزرسانی‌های هیجان‌انگیزی را با هدف افزایش سفارشی‌سازی بازیکن، نوید بخش «تصاویر پیشرفته» و مجموعه‌ای از گزینه‌های آواتار جدید را اعلام کرد. با این حال، پیاده سازی خشم هزاران طرفدار را به دلیل مشکلات مهم با آواتارهای پخش کننده برانگیخته است.

توییت‌های اخیر اکانت پوکمون گو در توییتر میزان واکنش‌ها را به نمایش می‌گذارد و بازیکنان نسبت به کاهش شدید کیفیت آواتار ابراز ناراحتی می‌کنند. به نظر می‌رسد که Niantic، توسعه‌دهنده بازی، با جایگزین کردن مدل‌های اصلی مرد و زن با مدل‌های عمومی‌تر، شاید در تلاشی برای افزایش تنوع یا گسترش امکانات سفارشی‌سازی، ناخواسته تجربه بازیکن را بدتر کرده است.

متأسفانه، این مدل جدید فاقد جزئیات پیچیده مدل‌های قبلی خود است که در نتیجه ویژگی‌های صورت و مشکلات سازگاری با گزینه‌های لباس موجود تغییر می‌کند. مثال‌ها در ساب ردیت بازی به وفور دیده می‌شود که مشکلاتی مانند بریدن دامن‌ها از میان پاها، هدفون‌هایی که به‌خوبی سر را تغییر می‌دهند، و مدل‌های مو که به درستی رندر نمی‌شوند، برجسته می‌شوند و گاهی اوقات به‌طور کلی ناپدید می‌شوند.

حتی بخشنده ترین بازیکنان پوکمون گو نیز باید اذعان کنند که انتشار این تغییرات توسط Niantic چندان رضایت بخش نبوده است. جای تعجب نیست که گروهی از صداها وجود دارند که خواستار بازگرداندن فوری آواتارهای قدیمی هستند. بسیاری از بازیکنان از Niantic می‌خواهند که به مدل‌های قبلی بازگردد و استدلال می‌کنند که «هیچ‌کس این را نخواسته» و این وضعیت را به بحث‌های سال گذشته در مورد حملات از راه دور تشبیه می‌کنند.

از قضا، در حالی که این تغییرات بر خود گیم پلی تأثیر نمی گذارد، توانایی بازیکنان برای بیان خود را به شدت محدود می کند، علی رغم اطمینان نیانتیک مبنی بر اینکه این به روز رسانی گزینه های سفارشی سازی را افزایش می دهد. اینکه آیا نیانتیک به اعتراض طرفداران تسلیم خواهد شد و تغییرات را معکوس خواهد کرد یا خیر، باید دید. با این حال، توسعه‌دهنده به‌ویژه به دلیل عقب‌نشینی شناخته نشده است، صرف نظر از اینکه تغییرات تا چه حد ممکن است نامطلوب باشند.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.