در بازی شاهزاده فارس چگونه اورود را شکست بدیم؟

1402/11/9

در بازی شاهزاده فارس چگونه اورود را شکست بدیم؟


در بحبوحه ماجراهای شما در شاهزاده ایرانی: تاج گمشده، دشمنی سرسخت در انتظار شماست – شخصیتی شبیه زنگیف به نام اورود، یک جاودانه وفادار که در ابتدا با سارگون همسو بود اما تحت تاثیر خیانت واهرام قرار گرفت. پیمایش در آزمایش‌های چالش‌برانگیز پلتفرمینگ یک چیز است، اما غلبه بر قدرت اورود یک نبرد است. نترسید، زیرا ما شما را در مورد چگونگی غلبه بر این دشمن عظیم راهنمایی خواهیم کرد.

در مرحله اولیه رویارویی، حرکات اورود تا حدودی قابل پیش بینی است. مراقب حمله غواصی تکان دهنده او و یک حمله چرخشی گسترده که کل عرصه را در بر می گیرد، باشید. برای فرار از این حرکات، از مانورهای پرش و تند تند استاندارد خود استفاده کنید. از فرصت‌ها برای ضربه زدن در زمانی که اورود به‌طور لحظه‌ای آسیب‌پذیر است، استفاده کنید، به‌ویژه پس از اجرای حمله چرخشی - در حالی که او سلاح‌هایش را آماده می‌کند، پشت سر او قرار بگیرید تا ضربات زیادی داشته باشید.

فاز دوم چالش را تشدید می کند و یک هجوم تیغه چرخان به ظاهر اجتناب ناپذیر را معرفی می کند که قبل از آن یک سکانس سینمایی وجود دارد. با کمال تعجب، روشی برای فرار از این حمله ویرانگر وجود دارد. یک کلون هوایی را آغاز کنید، و هنگامی که پرش ها و مانورهای فراری خود را تمام کردید، فوراً به نسخه تکراری خود برگردید تا آخرین رگبار حملات را تحمل کنید. فرار موفقیت آمیز این حرکت قدرتمند، با توجه به قدرت آن به عنوان مهیب ترین حمله ارود، بسیار مهم است.

خود را با این استراتژی‌ها مجهز کنید و در بازی Prince of Persia: The Lost Crown در مقابل اورود پیروز شوید. باشد که مهارت ها و عزم شما در این رویارویی حماسی پیروز شود!

همانطور که با Orod در Prince of Persia: The Lost Crown روبرو می شوید، برای یک چالش اضافی در قالب حمله AoE (منطقه اثر) او آماده باشید. وقتی متوجه می شوید که او برای این حرکت آماده می شود، فرار سریع از منطقه خطر تنها چیزی است که برای جلوگیری از تاثیر آن لازم است. به طور مشابه، حمله گردباد Orod را می توان اجتناب کرد، اما زمان بندی بسیار مهم است. لحظه‌ای که شروع گردباد را مشاهده می‌کنید، فوراً یک کپی ایجاد کنید و منتظر بمانید تا طوفان از آن عبور کند قبل از اینکه یک Warp را به حالت امن بازگردانید.

همانطور که نبرد به مرحله نهایی خود می رسد، Orod توانایی های الکتریکی را به دست می آورد، اما این نیازی به تغییر شدید در استراتژی ندارد. تاکتیک‌های کلیدی که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، همچنان مهم هستند. روی طفره رفتن و پرش برای مانور دادن به حملات او تمرکز کنید، در حالی که از امواج Aethra خود هر زمان که انباشته می شوند استفاده کنید. با در نظر گرفتن این تاکتیک ها، تسلط بر حرکات مهیب اورود باید پس از چند تلاش قابل دستیابی باشد. انعطاف پذیر باشید و با این نکات دقیق بر این دشمن هیولایی پیروز خواهید شد.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.