نرم افزار Raven خدمات زنده بازی Call Of Duty Zombies را لغو کرد

1402/10/26

نرم افزار Raven خدمات زنده بازی Call Of Duty Zombies را لغو کرد


افشاگری های اخیر نشان می دهد که Raven Software به طور فعال در حال توسعه یک سرویس زنده بازی Call of Duty Zombies بوده است. Eurogamer گزارش داد که Michael Gummelt، کارمند سابق Raven، این اطلاعات را در صفحه LinkedIn خود افشا کرده است. Gummelt قبلاً در LinkedIn اشاره کرده بود که او برای کمک به توسعه یکی از بازی‌های کلاسیک Raven Software، احتمالاً Hexen یا Heretic، بازگشته است.با وبسایت بازی کم حجم موبایل گیمرز همراه باشید.

 
 

Gummelt سرویس زنده بازی Call of Duty Zombies را "جاه طلبانه" توصیف می کند. متأسفانه، زمانی که استودیوی Activision ناظر بر مالکیت معنوی Call of Duty تصمیم به بازپس گیری آن گرفت، این پروژه با لغو روبرو شد. در حالی که Gummelt به صراحت نامی از این استودیو نمی‌برد، اما به طور گسترده می‌دانیم که Treyarch Call of Duty Zombies را در بازی Call of Duty: World At War در سال 2008 معرفی کرد.

Gummelt که از سال 2011 تا 2012 به عنوان طراح اصلی در این سرویس زنده بازی Call of Duty Zombies خدمت می کند، از آن زمان به عنوان مدیر اجرایی در استودیو آنلاین ZeniMax تبدیل شده است. جالب اینجاست که او اکنون دوباره در کنار همکاران سابقش در Raven Software و Activision کار می کند، این بار زیر پرچم مایکروسافت گیمینگ.

Call of Duty Zombies به عنوان یکی از حالت های بسیار محبوب در این فرنچایز متمایز است. استودیوهای اکتیویژن مانند کمپین روایت اصلی و حالت‌های چندنفره اولیه، مدام حالت زامبی‌ها را اصلاح می‌کردند و در نتیجه کیفیت‌های متفاوتی در عناوین مختلف ایجاد می‌شد. با این حال، جذابیت ماندگار حالت باعث می‌شود که تجربه هر نسخه جدید ارزشمند باشد.

در جدیدترین ظاهر خود به عنوان بخشی از Call of Duty: Modern Warfare III در سال گذشته، Call of Duty Zombies با DMZ مرتبط بود، ارتباطی که Activision اخیراً تصمیم به قطع آن گرفت. امید است که اکتیویژن در تکرارهای بعدی پتانسیل Call of Duty Zombies را دوباره بررسی و بررسی کند.

با توجه به موفقیت احتمالی Call of Duty Zombies به عنوان یک بازی سرویس زنده، هنوز نامشخص است. به نظر می رسد که چنین تنظیماتی می تواند به عنوان پایه ای برای یک تیرانداز استخراج عمل کند. با این حال، چالش در این واقعیت نهفته است که DMZ، یک بازی دقیقاً با همین ماهیت در فرانچایز Call of Duty، اخیراً توسط Activision به دلیل عزم آنها مبنی بر عدم دستیابی به نتایج مطلوب بسته شد.

سناریوی قابل قبولی که می‌تواند پایان‌های ضعیف این روایت را تطبیق دهد این است که اکتیویژن در ابتدا پروژه لایو اکشن Call of Duty Zombies شرکت Raven Software را با انتظار ایجاد یک شوتر استخراج قابل توجه تأیید کرد. با این حال، پس از لغو پروژه، اکتیویژن تیم‌های خود را به سمت توسعه DMZ هدایت کرد که نشان دهنده علاقه مداوم به این مفهوم است. پس از آن، آنها ممکن است تصمیم بگیرند که به طور موقت این ایده را کنار بگذارند و فعلاً به آن استراحت دهند.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.