بازی پرطرفدار Red Dead Redemption 1 ممکن است برای ویندوز عرضه شود

1403/2/25

بازی پرطرفدار Red Dead Redemption 1 ممکن است برای ویندوز عرضه شود


آیا ماجراجویی Red Dead Redemption ارزش راه اندازی لانچر Rockstar Games را دارد؟ با ورود Red Dead Redemption 2 به Steam، طرفداران قابل درک می‌خواهند که نسخه قبلی خود را بر روی همان پلتفرم داشته باشند. در حالت ایده‌آل، به‌عنوان یک تجربه تک‌نفره مستقل و بدون عناصر آنلاین، بهینه‌تر بود که شاهد انتشار بازی بدون DRM باشیم، شاید در پلتفرم‌هایی مانند GOG، یا حتی در بسته‌هایی مانند Humble Bundle یا Prime Gaming گنجانده شده باشد.

با این حال، این یک واقعیت است که بازیکنان رایانه شخصی که در اکوسیستم Rockstar سرمایه گذاری کرده اند به لانچر Rockstar Games عادت کرده اند. شاید Rockstar وضعیت را بسنجد و چند ماه پس از معرفی لانچر، نسخه بدون Steam یا DRM را انتخاب کند، و ابتدا سود را در پلتفرم اختصاصی خود به حداکثر برساند.

با این وجود، Red Dead Redemption اصلی در سال 2010 روی پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 عرضه شد. هیاهو برای بازگشت آن غیرقابل انکار است. این فقط به موفقیت مالی یا محبوبیت بسیار زیاد آن مربوط نمی شود. این تقاضا از جایگاه نمادین آن و تمایل طرفداران برای بازدید مجدد از این کلاسیک جاودانه ناشی می شود.

Red Dead Redemption سنگ بنای تاریخ بازی‌های ویدیویی است. بسیاری از نوآوری‌های معرفی‌شده توسط Rockstar در این عنوان، اثری محو نشدنی در چشم‌انداز بازی‌های جهان باز بر جای گذاشته و نه تنها بر نسخه‌های آینده خود، بلکه بر عناوین دیگر توسعه‌دهندگان محترم مانند FromSoftware و Nintendo نیز تأثیر گذاشته است.

با این حال، علی رغم اهمیت آن، Rockstar Games، یک شرکت کهنه کار با میراث ربع قرن، به نظر می رسد نسبت به حفظ کاتالوگ بازی های ویدیویی خود بی تفاوت است.

این بی‌تفاوتی با انتشار مشکل Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition در سال 2021 به وضوح نشان داده شد. مشکلات دائمی این پورت‌ها را آزار می‌دهد و Rockstar هنوز به اندازه کافی به آنها رسیدگی نکرده است. علاوه بر این، تعداد زیادی از کلاسیک‌های دیگر راک‌استار، مانند فیلم‌های محبوب محبوب The Warriors، Bully، و Midnight Club II، دست نخورده باقی می‌مانند.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.