Red Dead Redemption برای مشترکین GTA رایگان است

1403/1/10

Red Dead Redemption برای مشترکین GTA رایگان است


قابل توجه همه مشترکین GTA+: ما چند خبر هیجان انگیز برای شما داریم! Red Dead Redemption اکنون بخشی از سرویس اشتراک GTA+ است. برای کسانی که آشنایی ندارند، GTA+ به طور انحصاری بر روی کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن در دسترس است و طیف وسیعی از مزایای را به بازیکنان ارائه می دهد.

اکنون، به‌عنوان بخشی از اشتراک خود، می‌توانید Red Dead Redemption، از جمله گسترش DLC Undead Nightmare را بدون هزینه اضافی دانلود کنید. Undead Nightmare یک پیچ و تاب هیجان انگیز به غرب وحشی اضافه می کند و شما را در مقابل انبوهی از زامبی ها در یک نبرد حماسی برای بقا قرار می دهد.

قیمت GTA+ 5.99 دلار در ماه است که ارزش بسیار خوبی را با مجموعه ای از پیشنهادات ارائه می دهد. مشترکین جوایز ماهانه ای مانند جایزه نقدی، وسایل نقلیه انحصاری، محتوای اضافی و دسترسی به رویدادهای انحصاری دریافت می کنند. در حالی که این سرویس به پخش کننده های کنسول محدود می شود، دارندگان فعال PS5 و Xbox Series X/S می توانند Red Dead Redemption را به طور یکپارچه بر روی کنسول های خود دانلود کنند.

مهم است که توجه داشته باشید که قابلیت crossplay و cross-save پشتیبانی نمی شود، بنابراین باید پلتفرم مورد نظر خود را برای دسترسی به مزایا انتخاب کنید. هر دو GTA و RDR برای Xbox، PC و PS5 در دسترس هستند.

Rockstar امروز این تبلیغ را اعلام کرده است و پیشنهادات GTA+ را به مجموعه محبوب Red Dead Redemption گسترش داده است. این فرصت خارق العاده را برای کشف غرب وحشی به روشی کاملاً جدید از دست ندهید!

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.