بازی ریوت تغییرات استراتژیک را هدایت می کند: به روز رسانی پروژه، بسته شدن، و تمرکز بر پایداری

1402/11/3

بازی ریوت تغییرات استراتژیک را هدایت می کند: به روز رسانی پروژه، بسته شدن، و تمرکز بر پایداری


"در بیشتر سفر خود، ما با موفقیت از روزهایی مانند امروز دور شده ایم، اما این انتخاب به عنوان یک لحظه کلیدی برای آینده Riot است. این امر فراتر از مماشات صرف سهامداران یا رسیدن به اهداف درآمد سه ماهه است - این یک امر ضروری است.

در سال‌های اخیر، از آنجایی که Riot دستخوش افزایش قابل‌توجهی در تعداد کارکنان شد، تلاش‌های ما در پروژه‌های متعددی گسترش یافت، بدون اینکه دقت لازم را برای تشخیص نیاز واقعی بازیکنان وجود داشته باشد.

تغییراتی که ما در حال اجرای آن هستیم به سمت تمرکز تلاش‌هایمان بر جنبه‌هایی است که بیشترین تأثیر را بر تجربه شما می‌گذارند، و همزمان سرمایه‌گذاری‌ها را در حوزه‌هایی که کمک قابل‌توجهی ندارند به حداقل می‌رسانند."

متأسفانه، Riot خود را در موقعیتی می‌بیند که برای بسیاری از استودیوها و ناشران بازی آشنا است - نتیجه گسترش بیش از حد، استخدام گسترده برای پروژه‌هایی که اکنون ناپایدار هستند.

Riot برنامه‌های خود را برای هر پروژه و بخش مشخص کرده است و به بازیکنان در مورد تداوم لیگ اف‌سان‌ها، Valorant، Teamfight Tactics و Wild Rift اطمینان می‌دهد. این عناوین پرچمدار با نقشه‌های راه بلندمدت تثبیت شده همچنان طبق برنامه ریزی در ماه‌های آینده پیشرفت می‌کنند.

توسعه بازی مبارزه ای آینده Riot، Project L، و فصل دوم سریال تلویزیونی Arcane همچنان در مسیر خود قرار دارد، و دومی قرار است در نوامبر 2024 منتشر شود. Riot همچنان پروژه های دیگری در حال توسعه دارد.

با این حال، برچسب انتشار بازی‌های ویدیویی کوچک Riot، Riot Forge، و Legends of Runeterra در حال پایان هستند، که دومی با لغو روبه‌رو نیست، بلکه رویکردی کوچک‌تر دارد. Bandle Tale: A League of Legends Story آخرین بازی منتشر شده Riot Forge را نشان می‌دهد و آنچه را که این شرکت به عنوان یک آزمایش توصیف می‌کند، به پایان می‌رساند که در آن Rioters با توسعه‌دهندگان مستقل برای کشف احتمالات خلاقانه در Runeterra همکاری کردند.

در رابطه با Legends of Runeterra، Riot فاش کرد که این بازی از زمان عرضه با چالش‌های مالی مواجه شده است و به منابع بیشتری برای توسعه و پشتیبانی از آن نیاز دارد. هدف این تعدیل ها هدایت عنوان به سمت پایداری مالی است.

Riot با رونمایی از بسته جامع اخراج کارکنان در حال خروج، ارتباط خود را با کارمندان عمومی کرده است. این بسته شامل شش ماه حقوق پایان کار، مزایای مراقبت های بهداشتی، حفظ حقوق صاحبان سهام، کمک های شغلی و پشتیبانی ویزا است. قابل ذکر است، این همان Riot Games است که در گذشته با مسائل آزار و اذیت قابل توجهی دست و پنجه نرم می کرد و بر تعهد این شرکت به رسیدگی به رفاه کارکنان تاکید می کرد.

GameRanx بهترین آرزوهای خود را برای کارمندان خروجی Riot Games ابراز می کند و برای ادغام مجدد موفق آنها در صنعت بازی های ویدیویی ابراز امیدواری می کند.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.