بازی ظهور رونین با سه حالت سختی بازی منتشر خواهد شد

1402/10/2

بازی ظهور رونین با سه حالت سختی بازی منتشر خواهد شد


در دوران گذشته، بازی‌های ویدیویی از دشواری ذاتی خود لذت می‌بردند، یک انتخاب عمدی طراحی توسط توسعه‌دهندگان. سپس تغییری رخ داد، جایی که دسترسی به یک اولویت برای پاسخگویی به مخاطبان گسترده‌تری از گیمرها تبدیل شد. با سایت بازی کامپیوتری همراه باشید. به سرعت به زمان حال می‌رسیم، و ما خود را در عصری می‌یابیم که سختی بازی در آن جشن گرفته می‌شود، با عناوینی مانند Rise of the Ronin از Team Ninja که طیفی از چالش‌ها را متناسب با ترجیحات مختلف بازیکنان فراهم می‌کند.

 
 در طی بحثی با Jeux Video، تیم نینجا بر تعهد خود برای ارائه گزینه‌های بازیکنان با معرفی سه حالت دشواری متمایز تأکید کرد:
"در حالی که عناوین Team Ninja برای دسترسی جهانی ساخته نشده اند، هدف ما این بود که این عنوان را برای یک پایگاه بازیکن متنوع فراگیرتر کنیم. ما سه حالت دشواری متمایز را با اولویت های مختلف معرفی کرده ایم. اولی برای بازیکنانی که تمایل به داستان سرایی دارند، طراحی شده است. ارائه یک تجربه روان تر. حالت متوسط برای کسانی که با این تجربه بازی آشنا هستند پاسخ می دهد. در نهایت، یک حالت چالش برانگیز منعکس کننده دشواری های موجود در بازی های قبلی ما است که به بازیکنان هاردکور و علاقه مندان شبیه به Souls پاسخ می دهد."

این تنوع در گزینه‌های دشواری تضمین می‌کند که بازیکنان می‌توانند تجربه‌شان را تنظیم کنند، چه ترجیح می‌دهند بدون چالش در روایت غوطه‌ور شوند، چه تجربه‌ای متعادل از گیم‌پلی را در آغوش بگیرند، یا به دنبال سفری سخت که یادآور آثار قبلی Team Ninja باشد.

Rise of the Ronin که در قرن نوزدهم ژاپن اتفاق می‌افتد، پادشاهی را به تصویر می‌کشد که زمانی غالب بود که توسط نیروهای متضاد از هم پاشیده شده بود. بازیکنان به جای یک رونین تنها قدم می گذارند که دارای قدرت شکل دادن به سرنوشت ملت و مردم آن است. روایت به صورت پویا باز می شود و به بازیکنان آژانسی برای تصمیم گیری در مورد روند رویدادها ارائه می دهد. انتخاب ها فراوان است، از تصمیم گیری در مورد سرنوشت شخصیت های تأثیرگذار تا تعیین سرنوشت ملت.

در این ماجراجویی جذاب، بازیکنان با دوراهی‌های اخلاقی دست و پنجه نرم می‌کنند و تصمیم می‌گیرند که آیا چهره‌های کلیدی را برای "خوبی بزرگتر" حذف کنند یا موفقیت برنامه‌های خود را تضمین کنند. Rise of the Ronin بازیکنان را دعوت می‌کند تا عواقب تصمیم‌هایشان را بررسی کنند، و نوید یک داستان جذاب را می‌دهد که بر اساس انتخاب‌هایی که انجام می‌دهند آشکار می‌شود.

در حالی که این سفر انفرادی را آغاز می کنید، سرنوشت ژاپن در دستان شما قرار دارد و منتظر است تا با اعمال شما شکل بگیرد. چه بخواهید خود را در روایت غرق کنید، یک چالش متعادل را بپذیرید یا از سختی هاردکور لذت ببرید، Rise of the Ronin نوید یک تجربه بازی جذاب و پویا را می دهد.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.