بتا Sea of Thieves روی پلی استیشن 5 راه اندازی شد

1403/1/25

بتا Sea of Thieves روی پلی استیشن 5 راه اندازی شد


Sea of Thieves که در ماه مارس 2018 برای رایانه های شخصی و ایکس باکس وان عرضه شد، در ابتدا با استقبال متفاوتی مواجه شد، به دلیل محتوای کمی که داشت، علی رغم تحسین برای ویژگی های نبرد کشتی و چند نفره، با چالش هایی مواجه شد. با این حال، با گذشت زمان، بازی دستخوش پیشرفت های قابل توجهی شده است و تجربه کلی بازیکن را بهبود می بخشد.

در یک پیشرفت قابل توجه، Rare اکنون نسخه بتای بسته Sea of Thieves را برای پلی استیشن 5 معرفی کرده است و اولین نمایش آن بر روی این پلتفرم است. این نسخه بتا که تا ساعت 9 صبح UTC در 15 آوریل اجرا می شود، از بازیکنانی دعوت می کند که هر نسخه از بازی را پیش خرید کرده اند تا در آن شرکت کنند.

Sea of Thieves که قرار است در 30 آوریل عرضه شود، اولین بار روی پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد و اولین سرمایه گذاری Rare بر روی پلتفرم پلی استیشن خواهد بود. این بازی از قابلیت cross-play در رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها پشتیبانی می‌کند و نوید یک تجربه واحد را برای بازیکنان در پلتفرم‌های مختلف می‌دهد.

شرکت‌کنندگان در غرفه بتای بسته برای کسب ارز، جوایز آرایشی و شهرت، همه در پیشرفت فصل 11 سهیم هستند. این جوایز پس از عرضه رسمی بازی در اواخر ماه، به طور یکپارچه به بازی کامل منتقل خواهند شد. با این حال، شایان ذکر است که آزمایش‌کنندگان بتا به فروشگاه درون‌بازی Pirate Emporium دسترسی نخواهند داشت.

با توجه به وب سایت بازی، پیشرفت به سمت تروفی ها در طول بتا ردیابی می شود و پس از راه اندازی نسخه خرده فروشی به طور مناسب باز می شود.

پرسش‌های متداول همچنین نشان می‌دهد که پیوند دادن حساب‌های پلی‌استیشن و مایکروسافت، بازیکنان را قادر می‌سازد تا به شخصیت‌های دزدان دریایی خود در سراسر پلتفرم‌ها دسترسی داشته باشند. این همگام سازی شامل پیشرفت هایی مانند ستایش، لوازم آرایشی، Twitch Drops، و همچنین طلای انباشته شده، Doubloons و Ancient Coins می شود که تجربه منسجمی را در تمام حساب های مرتبط تضمین می کند.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.