Shadow of the Erdtree در سرزمینی جدید رخ خواهد داد

1402/12/3

Shadow of the Erdtree در سرزمینی جدید رخ خواهد داد


علاقه مندان به Elden Ring مشتاقانه منتظر ورود الحاقیه DLC مورد انتظار بازی، "Shadow of the Erdtree" هستند. در حالی که جزئیات تا به حال کمیاب بوده است، امروز طرفداران با یک تریلر گیم پلی مورد انتظار روبرو شدند که محتوای آینده را به نمایش می گذارد. این فقط باعث تشدید هیجان در جامعه شده است که مشتاق پاسخ به سؤالات سوزان خود هستند. با وبسایت گیمرز همراه باشید.

 
 

در مصاحبه ای اختصاصی با IGN، هیدتاکا میازاکی، رئیس FromSoftware، مقداری از انتظارات بازیکنان از این گسترش را روشن کرد. در حالی که او هنوز نتوانسته بود همه چیز را فاش کند، میازاکی بینش های وسوسه انگیزی را بدون اینکه تجربه را خراب کند ارائه کرد. یکی از جزئیات کلیدی فاش شده این است که این بسط بازیکنان را به یک قلمرو کاملاً جدید منتقل می کند و دنیای Elden Ring را حتی بیشتر گسترش می دهد.

هیدتاکا تاکید کرد که DLC دارای یک نقشه متمایز است که از طریق مکانیک پیچشی منحصر به فرد قابل دسترسی است. علیرغم اینکه بازیکنان در همان جهان قرار دارند، کاوش در مناطق کاملاً جدید را آغاز خواهند کرد. با این وجود، مکانیک‌های اساسی گیم‌پلی همان چیزی است که در بازی اصلی تجربه شده‌اند.

تنظیم Shadow of the Erdtree یک سرزمین کاملاً جدید را معرفی می کند که از Lands Between متمایز است. این نقشه جدید تحت الشعاع Erdtree منحصر به فرد خود قرار گرفته است، جدا از نقشه موجود در Lands Between. اگرچه جهان یکسانی دارد، اما بر روی یک نقشه فیزیکی مجزا وجود دارد و برای دسترسی به مکانیزم چرخشی نیاز دارد.

از نظر ارتباط موضوعی و روایی، Shadow of the Erdtree همان فضای Lands Between در دنیای بازی را اشغال می کند. با این حال، به دلیل عناصر داستانی نامشخص، ارتباط فیزیکی آن قطع شده است و نیاز به سفر به این مکان جداگانه دارد.

این گسترش دارای مناظر مختلفی از جمله مناطق باز گسترده، سیاه چال های قدیمی در مقیاس بزرگ، سیاه چال های کوچکتر و سایر مکان های قابل توجه برای کشف در ماجراجویی خواهد بود. با این حال، اندازه دقیق گسترش فاش نشده است. Hidetaka Miyazaki از FromSoftware اشاره کرد که می تواند با منطقه Limgrave یا حتی بزرگتر از آن قابل مقایسه باشد، اما جزئیات دقیق هنوز فاش نشده است.

بار دیگر، جزئیات کمی برای افشای عمومی آماده بود. با این حال، تایید شد که جورج آر آر مارتین در توسعه کمکی نکرده است. در مصاحبه با IGN، مشخص شد که سازندگان از اسطوره‌هایی که مارتین در بازی پایه ایجاد کرده بود، الهام گرفتند. در حالی که همین اسطوره به عنوان پایه و اساس Shadow of the Erdtree عمل کرد، نویسنده مشهور هیچ محتوای انحصاری برای این DLC ایجاد نکرد.

در مورد آینده فرنچایز Elden Ring، همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد. خبری مبنی بر احتمال DLC دیگر یا دنباله ای برای بازی وجود ندارد. با این حال، به نظر می رسد که FromSoftware هنوز برای نتیجه گیری داستان این IP آماده نیست. بنابراین، طرفداران باید صبورانه منتظر تحولات بعدی پس از انتشار Shadow of the Erdtree باشند. در حال حاضر، برنامه ریزی شده است که توسعه در 21 ژوئن 2024 راه اندازی شود.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.