سری بازسازی شده بازی سایه های لعنتی در سال 2024 منتشر می شود

1403/1/3

سری بازسازی شده بازی سایه های لعنتی در سال 2024 منتشر می شود


هفته گذشته، بازسازی Shadows of the Damned رسما تحت عنوان Shadows of the Damned: Hella Remastered منتشر شد. اگرچه تاریخ انتشار مشخصی ارائه نشد و پلتفرم‌ها در ابتدا اعلام نشدند، اما طرفداران مشتاقانه منتظر اطلاعات بیشتر بودند. اکنون مشخص شده است که این بازی قرار است در سال 2024 عرضه شود و برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی از طریق استیم در دسترس خواهد بود.

طرفداران حاضر در PAX East 2024 که تا 24 مارس ادامه دارد، این فرصت را خواهند داشت تا اولین نسخه نمایشی بازی Shadows of the Damned: Hella Remastered را در غرفه NetEase Games تجربه کنند.

 
 Shadows of the Damned که در ابتدا در سال 2011 منتشر شد، همچنان یک تیرانداز سوم شخص محبوب دهه گذشته است. این بازی توسط Shinji Mikami که به خاطر کارگردانی اولین بازی های Resident Evil و Dino Crisis شناخته می شود و توسط Suda51، ذهن خلاق No More Heroes و Lollipop Chainsaw نوشته شده است، دارای سبکی متمایز است که بسیاری از طرفداران را مجذوب خود کرده است. گرافیک به روز شده

داستان درباره شکارچی شیاطین مکزیکی گارسیا هاتسپور است که برای نجات دوست دخترش پائولا که توسط فلمینگ، ارباب شیاطین اسیر شده است، وارد شهر لعنتی ها می شود. زیبایی شناسی و تم های بازی به شدت تحت تاثیر گروه پانک راک بریتانیایی The Damned قرار گرفت، که همچنین موسیقی را در بازی اصلی مشارکت داد.

Shadows of the Damned: Hella Remastered قرار است در سال 2024 برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری X/S، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی از طریق Steam عرضه شود. اکنون برای لیست علاقه مندی‌ها در Steam، فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس است. و فروشگاه مایکروسافت

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.