مدیر عامل بلوبر می‌گوید: اخبار بازسازی Silent Hill 2 به زودی منتشر می‌شود

1402/10/23

مدیر عامل بلوبر می‌گوید: اخبار بازسازی Silent Hill 2 به زودی منتشر می‌شود


مدیرعامل Bloober Team، Piotr Babieno، رسماً فاش کرد که طرفداران می‌توانند به‌روزرسانی‌های آتی را در مورد بازسازی موردانتظار Silent Hill 2 پیش‌بینی کنند و کونامی قرار است «خیلی زود» جزئیات بیشتری را به اشتراک بگذارد. با وبسایت بازی موبایل همراه باشید. با وجود سال ها گمانه زنی و تایید رسمی در اواخر سال 2022، سطح اطلاعات منتشر شده در مورد بازسازی Silent Hill 2 به طرز شگفت آوری محدود بوده است. در حال حاضر، علاقه مندان تنها با یک تریلر رونمایی و چند اجمالی تغییرات در بازی مواجه شده اند، بدون اطلاعیه اضافی فراتر از آنچه که از به روز رسانی های دوره ای صفحه استیم آن استنباط می شود.

 
 

پس از یک سال و نیم طولانی انتظار مشتاقانه، به نظر می رسد که علاقه مندان به Silent Hill در آستانه دریافت به روز رسانی هایی هستند که آرزوی آن را داشتند. که توسط کاربر توییتر shinobi602 برجسته شده است و توسط سایت لهستانی Bankier شرح داده شده است، مدیر عامل Bloober Team، Piotr Babieno، اخیراً به سکوت مداوم پیرامون بازسازی Silent Hill 2 پرداخته و کمیاب اطلاعات منتشر شده تا کنون را روشن کرده است.

تیم Bloober تاکید کرده است که مسئولیت تبلیغات و بازاریابی بر عهده کونامی است، نکته ای که توسط پیوتر بابینو، مدیر عامل شرکت، طی بحثی در بورس ورشو تکرار شد. بابینو فاش کرد که کونامی به طور فعال در حال "توسعه یک کمپین تبلیغاتی" برای بازسازی Silent Hill 2 است و پیش بینی می شود که این کمپین "خیلی زود" آغاز شود.

علاوه بر این، بابینو تاکید کرد که تیم Bloober، که درگیر یک ترتیب "کار برای استخدام" برای بازی است و کنترلی بر مالکیت معنوی ندارد، در موقعیتی نیست که بتواند به‌روزرسانی‌های پروژه را به‌طور مستقل معرفی کند. این شفاف سازی سکوت نسبی از سوی بلوبر را روشن می کند. در حالی که دلایل رویکرد محفوظ کونامی همچنان نامشخص است، به نظر می رسد که جزئیات مورد انتظار در آینده نزدیک رونمایی شود.

با توجه به ادعای اخیر پلی استیشن مبنی بر اینکه نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 برای عرضه در سال 2024 برنامه ریزی شده است، به نظر می رسد که با وضعیت در حال گسترش همخوانی دارد. تاریخ عرضه مشخصی اعلام نشده است و طرفداران را در تعلیق قرار می دهد. با این حال، اگر شایعات جاری در مورد رویداد قریب‌الوقوع PlayStation State of Play در هفته‌های آینده محقق شود، فرصت بالقوه‌ای برای فاش شدن وجود دارد، به خصوص با توجه به وضعیت بازی به عنوان یک کنسول انحصاری پلی‌استیشن. دورنمای تماشای سایلنت هیل 2 در چنین رویدادی، هوای انتظار را به اطلاعیه های بازی های آینده می افزاید.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.