بر اساس اخبار جدید بازی سایلنت هیل 2 در نمایشگاه تی جی اس حضور خواهد داشت

1402/6/24

بر اساس اخبار جدید بازی سایلنت هیل 2 در نمایشگاه تی جی اس حضور خواهد داشت


آیا شما طرفدار Silent Hill سایلنت هیل هستید که مشتاقانه منتظر بازگشت این فرنچایز نمادین هست؟ خبر خوش این هست که صبر شما به ثمر نشستن است! کونامی پس از سال‌ها خواب، قرار است جان تازه‌ای به سایلنت هیل بدهد و یکی از هیجان‌انگیزترین پیشرفت‌ها، بازسازی فیلم افسانه‌ای سایلنت هیل 2 است.

سایلنت هیل 2 جایگاه ویژه ای در قلب علاقه مندان به بقا دارد و بازی های بی شماری را در این سبک تحت تاثیر قرار داده است. همانطور که ما منتظر این بازسازی هستیم، ترکیبی از هیجان و نگرانی در میان طرفداران کهنه کار وجود دارد. آیا بازسازی با خاطرات گرامی آنها زنده خواهد شد؟ از طرف دیگر، تازه واردانی که بخاطر گرافیک قدیمی و بصری قبلی این بازی، از این بازی منصرف شده بودند، اکنون این شانس را خواهند داشت که درخشش این قسمت را تجربه کنند.

در حالی که ما از زمان معرفی اولیه بازی چیز زیادی ندیده ایم، اما می دانیم که تیم با استعداد بلومبر درحال کار بر روی این پروژه است. اگر با این استودیو آشنایی ندارید، آنها عناوین جذابی مانند Layers of Fear، The Medium و Observer را برای ما آورده اند. این بازسازی می‌تواند استعدادهای آنها را بیشتر به مخاطبان بیشتری نمایش دهد.

اکنون، یک نکته هیجان‌انگیز وجود دارد: یک پست ردیت نشان می‌دهد که صفحه استیم برای سایلنت هیل 2 دارای بنری است که نمایشگاه بازی توکیو یا همان تی آی جی را که در این ماه برگزار می‌شود، تبلیغ می‌کند. جالب اینجاست که فقط یک بازی دیگر کونامی این بنر را به اشتراک گذاشته است. آیا این می تواند به این معنی باشد که ما در انتظار انتشار تریلر در طول رویداد نمایشگاه هستیم؟ طرفداران مطمئناً امیدوار هستند زیرا ما مشتاقانه منتظر اعلام تاریخ انتشار هستیم. چیزی که ما می دانیم این است که بازی سایلنت هیل 2 قرار است برای رایانه های شخصی و پلی استیشن 5 عرضه شود و نوید یک تجربه مهیج را می دهد که شبیه هیچ چیز دیگری نیست.

منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر درباره سایلنت هیل 2 در نمایشگاه بازی توکیو باشید و با شمارش معکوس برای بازگشت این فرانچایز ترسناک نمادین ، اخبار سایت گیمرز را دنبال کنید.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.