جمجمه و استخوان ها: سفری طولانی مدت به عصر طلایی دزدی دریایی

1402/11/7

جمجمه و استخوان ها: سفری طولانی مدت به عصر طلایی دزدی دریایی


Skull and Bones یک بازی مورد انتظار بوده است که با تاخیرهای مکرر دست و پنجه نرم می کند که طرفداران را نسبت به انتشار نهایی آن دچار تردید کرده است. با این حال، به نظر می رسد با نزدیک شدن به عرضه مورد انتظار در فوریه، بارقه امیدی وجود دارد. تلاش‌های بازاریابی تشدید شده‌اند و باعث ایجاد سر و صدایی در اطراف بازی و اولین نمایش آینده آن شده است.

در تریلر اخیراً رونمایی شده، توسعه دهندگان به ویژگی های هیجان انگیز فراتر از تجربه اصلی بازی می پردازند. رویدادهای فصلی با یک رقیب جدید قدرتمند و تجهیزات اضافی برای ارتقاء خدمه و کشتی شما معرفی می شوند. هدف این افزودنی ها فراهم کردن ابزارهای مورد نیاز بازیکنان برای عبور از چالش های ناشی از دشمنان جدید در دریاهای آزاد است. در حالی که جزئیات مربوط به فصل اول در دست نیست، بینش های جالبی برای کسانی که بازی را کامل می کنند و به دنبال دلایلی برای غوطه ور شدن دوباره در گیم پلی هستند، وجود دارد.

وقتی بازیکنان روی ساختن امپراتوری دزدان دریایی تمرکز می کنند، پایان بازی یک چرخش استراتژیک می گیرد. با افزایش خدمه، هدف این است که کنترل تأسیسات تولید غیرقانونی را در دست بگیرد، نه تنها آنها را به دست آورد، بلکه همچنین اطمینان حاصل کرد که آنها به طور خودکار درآمد ایجاد می کنند. رقابت با ظهور رقبای جدید تشدید می‌شود و این امر باعث می‌شود که در این دنیای بی‌نظیر بمانیم. علاوه بر محتوای فصلی، بازی رویدادهای با زمان محدود و رویدادهای جهانی را ارائه می‌کند و در بین فصل‌های اصلی، محتوای اضافی را برای بازیکنان فراهم می‌کند.

برای کسانی که با Skull and Bones آشنایی ندارند، این یک بازی اکشن-ماجراجویی است که توسط یوبی سافت ساخته شده است، اولین بار در E3 2017 رونمایی شد. در عصر طلایی دزدی دریایی، بازیکنان سفری را آغاز می کنند تا میراث دزدان دریایی خود را ایجاد کنند، خدمه خود را بسازند و کشتی برای کشف دریاهای آزاد در جستجوی گنج. این بازی قرار است در تاریخ 16 فوریه 2024 عرضه شود و برای پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. منتظر جدیدترین تریلر قرار داده شده در زیر باشید تا نگاهی اجمالی به آنچه در این ماجراجویی دزدان دریایی که مدت ها در انتظار آن است را مشاهده کنید.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.