سونی پلی استیشن می خواهد پیشرفت هایی را در Bungie ببیند

1402/12/3

سونی پلی استیشن می خواهد پیشرفت هایی را در Bungie ببیند


Bungie اخیراً با چالش‌هایی روبرو شده است که سونی بار دیگر به طور عمومی نگرانی‌های مربوط به عملکرد استودیو را برطرف کرده است. هیروکی توتوکی، مدیرعامل موقت پلی‌استیشن، در یک کنفرانس خبری اخیر درباره نتایج مالی، در مورد زمینه‌هایی صحبت کرد که Bungie نیاز به بهبود و مسئولیت بیشتری دارد. با سایت بازی های کم حجم گیمرز همراه باشید. توتوکی ضمن اذعان به خلاقیت و انگیزه کارکنان Bungie در بازدید اخیر از استودیو، بر نیاز به پیشرفت در زمینه های خاص تاکید کرد. این بازخورد از پلی استیشن می تواند به طور بالقوه بر روحیه استودیو تأثیر بگذارد.

 
 در گزارش اخیر VGC، اظهارات هیروکی توتوکی در مورد Bungie در طی یک جلسه توجیهی نتایج مالی برجسته شد. رئیس پلی استیشن که اخیراً از استودیو دیدن کرده بود، از انگیزه و خلاقیت بالای کارکنان Bungie تمجید کرد. با این وجود، توتوکی همچنین به مناطقی اشاره کرد که پلی استیشن به دنبال بهبود بانجی است.

Bungie باید بر روی بهبود هزینه‌های کسب‌وکار و مسئولیت‌پذیری برای رعایت جدول‌های زمانی توسعه تمرکز کند. هر دو طرف درگیر گفتگوی باز برای رسیدگی به این پیشرفت‌های ضروری هستند. با این حال، گزارش‌های مربوط به چالش‌های Bungie مدتی است که همچنان ادامه دارد. در واقع، پیشنهاداتی مبنی بر اینکه روحیه در دفاتر استودیو ممکن است در بهترین حالت نباشد، وجود داشته است.

اگر به خاطر داشته باشید، اواخر سال گذشته، Bungie تصمیم گرفت حدود صد کارمند را اخراج کند، احتمالاً به عنوان اقدامی برای رسیدگی به وضعیت مالی آنها. این نکته قابل توجه است زیرا زمانی که سونی Bungie را خریداری کرد، طبق توافقی بود که استودیو استقلال خود را حفظ کند. با این حال، برای حفظ این استقلال و جلوگیری از تصرف کامل سونی، Bungie باید اهداف مالی خاصی را برآورده می‌کرد.

Bungie باید به یک هدف مالی خاص برسد تا از کنترل سونی جلوگیری کند. کاهش فروش و کاهش حفظ بازیکن برای Destiny 2 احتمالاً نگرانی‌ها را در مورد تصاحب احتمالی سونی در میان کارکنان افزایش می‌دهد. در نتیجه، موفقیت DLC آینده Destiny 2، The Final Shape، می تواند برای آینده این شرکت حیاتی باشد. متاسفانه روند توسعه این DLC با مشکلاتی مواجه شده است.

این استودیو در ابتدا قصد داشت این الحاقیه بازی را سال گذشته منتشر کند، اما اکنون برای عرضه در 4 ژوئن 2024 برنامه ریزی شده است. دیدن اینکه آیا این DLC موفق به تقویت مجدد علاقه به Destiny 2 می شود و آیا به Bungie در دستیابی به اهداف مالی کمک می کند، جالب خواهد بود. برای حفظ استقلال آن ضروری است.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.