مرد عنکبوتی: تار بزرگ می تواند "بخشی از چیز دیگری" باشد

1402/12/26

مرد عنکبوتی: تار بزرگ می تواند "بخشی از چیز دیگری" باشد


"من معمولا از اظهار نظر در مورد اطلاعات فاش شده خودداری می کنم، اما اظهار نظر قطعی در مورد لغو یک بازی ناشناس به نفع من نیست. مطمئناً، پروژه ها دستخوش تکرارهای متعددی می شوند و اغلب به چیزی کاملاً متفاوت تبدیل می شوند یا با تلاش های دیگر ادغام می شوند. پس از بررسی بیشتر، Silknigth روشن کرد که این مربوط به "Spiderman MP" است که در این مورد به Spider-Man: The Great Web اشاره دارد. با گیمرز همراه باشید.

 
 اخیراً تریلرهایی از بازی Spider-Man: The Great Web به اشتراک گذاشتیم که هر دوی آنها از نشت باج‌افزار Rhysida که بر بازی‌های Insomniac تأثیر گذاشت، منتشر شد. ما به نقطه‌ای رسیده‌ایم که در آن بحث درباره این بازی اجتناب‌ناپذیر است، اما مهم است که شرایط مربوط به این اطلاعات را به خاطر بسپاریم."

حتی قبل از انتشار این تریلرها، اطلاعات قبلی به وجود یک بازی چند نفره مرد عنکبوتی لغو شده اشاره کرده بود. این تنها یکی از تلفات بازی های Insomniac است که خود نشان دهنده چالش های فعلی سونی در تجارت پلی استیشن است.

با مقایسه تریلرها، آنها شباهت های قابل توجهی دارند، به طوری که یکی از آنها ظاهراً انیمیشن های دقیق تری را نشان می دهد که نشان می دهد بعداً منتشر شده است. صرف نظر از این، مفهوم کلی مرد عنکبوتی: وب بزرگ حول محور افراد عنکبوتی مختلف از ابعاد مختلف می چرخد که برای مبارزه با بزرگترین دشمنان خود به هم می پیوندند. به نظر می‌رسد که قالب یک بازی PvE چند نفره آنلاین را به کار می‌گیرد، ژانری که از جذابیت بسیار زیاد جریان اصلی برخوردار است، به خصوص وقتی با نام تجاری Spider-Man همراه باشد.

اظهارات سیلکنیگت مطمئناً امیدواری است که در نهایت ممکن است چیزی شبیه به پروژه پیشنهادی ببینیم. قابل قبول است که این مفهوم می تواند به جزء آنلاین Marvel's Spider-Man 2 تبدیل شود، اگرچه چنین حدس و گمان هایی ممکن است بیش از حد خوش بینانه باشد.

این احتمال وجود دارد که این عنوان در یک پروژه نامعلوم گنجانده شده باشد و ما را تا زمان اعلام رسمی اینسومنیاک و سونی در تاریکی رها کند. از طرف دیگر، این پروژه ممکن است همچنان به طرح اولیه شباهت داشته باشد، اما با تنظیماتی که برای تطبیق با محدودیت های بودجه و تضمین سودآوری برای سونی انجام شده است.

با وجود محبوبیت آشکار بازی های مرد عنکبوتی Insomniac، برنامه ریزی پروژه سونی با انتقاداتی مواجه شده است. در حرکت رو به جلو، آنها احتمالاً در مدیریت مجوزهای خود با در نظر گرفتن حق امتیاز دیزنی و جستجوی پروژه هایی با بازگشت سرمایه روشن تر، احتیاط بیشتری به خرج می دهند. این ممکن است منجر به تغییر به سمت تلاش های مقیاس کوچکتر در آینده شود.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.