پیش‌سفارش‌های استاکر: افسانه های منطقه سه گانه در ژاپن پخش می‌شوند

1402/12/21

پیش‌سفارش‌های استاکر: افسانه های منطقه سه گانه در ژاپن پخش می‌شوند


پس از سال ها انتظار و تاخیرهای متعدد، به نظر می رسد که تا پایان سال 2024، استالکر 2 بالاخره اولین نمایش خود را خواهد داشت. این دنباله که در ابتدا در سال 2012 رونمایی شد، قبل از اینکه در سال 2018 احیا شود، با کنسل مواجه شد. با این حال، مسیر توسعه آن مملو از موانع بوده است، از جمله اختلالات ناشی از تهاجم روسیه که استودیوی اوکراینی GSC Game World را تحت تاثیر قرار داد. تنها شش ماه تا انتشار بازی Stalker 2 باقی مانده است، گیمرهای کنسول نیز ممکن است فرصت تجربه سه گانه اصلی این سری را داشته باشند. با وبسایت گیمرز همراه باشید.

 
 

اگر پیش‌فروش‌های موجود در ژاپن در حال حاضر نشانه‌ای باشد، به نظر می‌رسد عرضه سه‌گانه Stalker: Legends of the Zone قریب‌الوقوع است. این لیست‌های پیش‌سفارش توسط Gematsu در سایت‌های خرده‌فروشی ژاپنی مانند Biccamera، Neowing، و Rakuten Books کشف شد. قابل ذکر است که این سه گانه برای پلتفرم PS4 فهرست شده است، که با توجه به اینکه Stalker 2 به عنوان یک گیم پس یک روزه برای رایانه های شخصی و ایکس باکس معرفی شده است و هنوز هیچ خبری رسمی در مورد نسخه PS4 منتشر نشده است، جالب است.

این سه گانه شامل هر سه عنوان سری منتشر شده بین سال های 2007 تا 2009 می شود: Shadow of Chernobyl، Clear Sky و Call of Pripyat. در دوران توسعه بازی که تفاوت قابل توجهی با زمان حال داشت، طرفداران به دریافت سالانه یک بازی جدید استاکر برای سه سال متوالی عادت داشتند. با این حال، پانزده سال از آخرین قسط می گذرد که بر انتظار طولانی مدت تاکید دارد. با توجه به طولانی شدن زمان توسعه معمولی بازی های تریپل A، بعید است که سال آینده شاهد بازی دیگری از استالکر باشیم، چه رسد به تکمیل سه گانه بعدی تا سال 2026.

قیمت این سه گانه در لیست 6578 ین (44 دلار) است، اما مشخص نیست که چگونه به بازار ایالات متحده ترجمه شود. علاوه بر این، تا زمان اعلام رسمی، هیچ تاییدی در مورد انتشار این مجموعه وجود ندارد. با توجه به زمان این پیش‌سفارش‌ها، به نظر می‌رسد که در جریان نمایشگاه Xbox Partner امروز یک اعلامیه رسمی به خصوص با اضافه شدن Stalker 2 به Game Pass انجام شود. حتی این احتمال وجود دارد که سه بازی اصلی نیز در Game Pass در دسترس قرار گیرند.

حتی با وجود اعلام احتمالی امروز، لیست‌ها نشان می‌دهند که سه‌گانه Legends of the Zone تا 27 ژوئن بر روی کنسول‌ها عرضه نمی‌شود. این به طرفداران کمی بیش از دو ماه فرصت می‌دهد تا قبل از انتشار Stalker 2 در 5 سپتامبر با آنها بازی کنند. تاریخ انتشار دنباله بدون تغییر باقی می ماند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود و پیش‌سفارش‌ها دقیق باشد، طرفداران استالکر پس از تحمل طولانی مدت انتظار برای چیز جدید، سال فوق‌العاده‌ای را در پیش خواهند داشت.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.