مجموعه کلاسیک جنگ ستارگان Battlefront

1402/12/28

مجموعه کلاسیک جنگ ستارگان Battlefront


در حالی که بسیاری از علاقه مندان مشتاقانه منتظر این احیاء بودند، Aspyr Media با قابلیت های محدود آنلاین خود از انتظارات طرفداران کوتاهی کرد. علی‌رغم اینکه تبلیغات نوید افزایش لابی‌ها از 32 به 64 بازیکن را می‌داد، نسخه رایانه شخصی بازی که انتظار می‌رفت اکثر بازیکنان در آن حضور داشته باشند، تنها دارای سه سرور در هنگام راه‌اندازی بود. با وبسایت بازی موبایل گیمرز همراه باشید.

 
 

Aspyr سعی کرد با نسبت دادن این مسائل به "خطاهای اساسی در زیرساخت شبکه ما" انتقادات را منحرف کند. با این حال، مناقشه جدیدی به وجود آمده است که نمی توان به راحتی آن را رد کرد.

طبق گزارشی از Video Games Chronicle، یک مددر ادعا می‌کند که Aspyr مود خود را بدون اجازه، اعتبار یا جبران خسارت وارد Star Wars Battlefront: Classic Collection کرده است. Iamashaymin در 14 مارس یک کلیپ در توییتر منتشر کرد که شواهدی را ارائه کرد که نشان می‌دهد مود آن‌ها در فیلم‌های ویدیویی در تریلر راه‌اندازی Aspyr نمایش داده شده است. آنها در کنار این کلیپ، شرح زیر را قرار دادند: نسخه آتی Star Wars: Battlefront Classic Collection شامل هیچ کد یا محتوایی نیست که از منابع بی اعتبار گرفته شده باشد.

بنابراین، برای روشن‌تر شدن: ظاهراً نسخه پلی‌استیشن 5 همراه با مد Asajj Ventress من هنوز در حال استفاده است. لازم به ذکر است که من در این نسخه یا هیچ نسخه‌ای از مجموعه کلاسیک اعتباری ندارم. بله، این بدان معناست که @AspyrMedia انجام داده است. فقط به @IGN و @wyp100 دروغ بگو."

طبق گزارش Video Games Chronicle به تاریخ 17 مارس، Aspyr این انیمیشن ها را حذف کرده است. اما ایاماشایمین راضی نیست. آنها در توییت های ارسال شده در همان روز بیان کردند:

"به طور جدی، @AspyrMedia، من کم کم دارم احساس توهین می کنم. نینتندو سوییچ با تمام موارد قهرمان من از مود من راه اندازی شد. همان اشکالات و اشکالات. ما آن را دیتامین کرده ایم، و دقیقاً همان فایل ها هستند، فقط با استفاده از حیوانات حمله شمشیر نوری مناسب."

ممکن است بعداً شواهدی از این مد را در نسخه Xbox بازی کشف کنیم، فقط به این دلیل که Aspyr از همان ساخت استفاده می کند.

به طور کلی، Aspyr با بررسی های قابل توجهی مواجه است و هنوز بیانیه ای ارائه نکرده است. این وضعیت مایه تاسف است، به ویژه به این دلیل که اینها بازی های محبوبی هستند که طرفداران مشتاقانه انتظار داشتند دوباره بازی کنند. اگر استودیوهای معتبرتری مانند NightDive این پورت ها را مدیریت می کردند، ممکن بود از این جنجال ها به کلی جلوگیری کنیم.

در هر صورت امیدواریم آسپیر اشتباهات صورت گرفته را اعتراف کرده و نسبت به اصلاح وضعیت ایاماشایمین اقدام مقتضی انجام دهد.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.