بازی جنگ ستارگان: جدی حالا در وبسایت EA قابل دسترس است

1403/2/4

بازی جنگ ستارگان: جدی حالا در وبسایت EA قابل دسترس است


Star Wars Jedi: Survivor اکنون با افتخار به عنوان بخشی از سرویس اشتراک بازی EA، همانطور که در وب سایت رسمی EA مشخص شده است، معرفی شده است. اوایل امروز، Wario64 که علاقه‌مند به بازی‌ها است، گنجاندن آن را در EA Play روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن کشف کرد که بعداً توسط Video Games Chronicle تأیید شد. مایکروسافت نیز از طریق پست ایکس باکس وایر رسما از اضافه شدن این بازی به این سرویس خبر داده است.

 
 Star Wars Jedi: Survivor نقش مهمی در تبدیل شدن سال 2023 به یک سال برجسته در صنعت بازی های ویدیویی ایفا کرد. این بازی به دنبال سفر جذاب Cal Kestis، عناصری از ژانرهای Soulslike و Metroidvania را به طرز ماهرانه‌ای با هم ترکیب می‌کند. رویکرد نوآورانه آن هم طرفداران و هم منتقدان را مجذوب خود کرد و جایگاه خود را به عنوان یک عنوان محبوب در جامعه بازی تثبیت کرد.

علیرغم مواجهه با مشکلات عملکردی در زمان عرضه، Star Wars Jedi: Survivor به یکی از محبوب‌ترین رسانه‌های مربوط به جنگ ستارگان در حافظه اخیر تبدیل شد. در حالی که گمانه‌زنی‌ها در مورد اقتباس بالقوه بازی ویدیویی The Mandalorian در میان طرفداران در حال چرخش است، LucasArts بدون شک به چشم‌انداز تبدیل Star Wars Jedi: Survivor به نمایش یا فیلم مستقل خود فکر کرده است.

اگرچه افزودنی به EA Play ماه‌ها پس از انتشار عرضه می‌شود، اما نشان‌دهنده پیشرفت قابل‌توجهی در این سرویس است که احتمالاً نیاز به مجوز از Disney و LucasArts دارد. در حالی که EA Play ممکن است رتبه اول را در میان خدمات اشتراک بازی نداشته باشد، همکاری آن با Xbox و گنجاندن عناوین درخشان در کتابخانه آن جذابیت آن را برای گیمرها افزایش می دهد.

فقدان بازاریابی مناسب برای این افزودنی در واقع عجیب است. افزایش جذابیت EA Play برای گیمرها می‌توانست از طریق آماده‌سازی یک تریلر یا یک بیانیه مطبوعاتی خیلی زودتر از زمان اضافه شدن به آن دست یابد. با این وجود، برای کسانی که هنوز بازی را بدست نیاورده‌اند، این دلیل قانع‌کننده‌ای است که نه تنها Star Wars Jedi: Survivor را به دست آورند، بلکه برای اشتراک EA Play نیز استفاده کنند. چه به صورت مستقل و چه به عنوان بخشی از Xbox Game Pass، EA Play دسترسی به مجموعه متنوعی از عناوین قدیمی و مدرن را فراهم می کند. اگرچه EA Play در PlayStation Plus ادغام نشده است، اما همچنان از طریق حقوق خود در PSN قابل دسترسی است.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.