Star Wars Jedi: چگونه تمام اماکن مربوط به استیم چست را پیدا کنیم؟

1402/2/11

Star Wars Jedi: چگونه تمام اماکن مربوط به استیم چست را پیدا کنیم؟


قهرمان جدای شما در Star Wars Jedi: Survivor فقط با یک استیم شروع می‌کند - Estus Flasks این اکشن ماجراجویی شبیه به Souls. در هر چیزی بالاتر از کمترین مشکل، شما به Stims های بیشتری نیاز دارید تا از چالش های سخت پیش رو جان سالم به در ببرید.

Cal می‌تواند تا 11 Stims دائمی و 1+ با Perk را برای مجموع 12 Stim باز کند. پیدا کردن برخی از Stims ممکن است به‌طور شگفت‌انگیزی سخت باشد، بنابراین در اینجا خلاصه‌ای سریع وجود دارد که نشان می‌دهد کجا می‌توان همه جعبه‌های ارتقاء را پیدا کرد.

همه مکان‌های ارتقاء Stim

Stims آیتم‌های شفابخشی هستند که هر زمان کال در یک نقطه مراقبه استراحت کند، شارژ می‌شوند. با یافتن صندوقچه های ویژه، ظرفیت Stim خود را به طور دائم 1+ ارتقا می دهید. بازی را با 1 Stim آغاز خواهید کرد. اگر همه ارتقاهای Stim را پیدا کنید، می توانید در مجموع تا 11 Stims داشته باشید.

توجه: با تجهیز Fellowship Perk می توانید +1 Stim را دریافت کنید. این امتیاز برای تکمیل Chamber of Clarity باز شده است. این اتاق جدای در خارج از فورت کاهلین در Untamed Downs واقع شده است. از Super Jump با Nekko برای دسترسی به سیاه چال استفاده کنید.

     Stim Upgrade #1: Undercity Meats, Coruscant – از نقطه مدیتیشن، از توری نزدیک بالا بروید تا با Droid امنیت امپراتوری روبرو شوید. آن را شکست دهید و سینه بزرگ را در انتهای مسیر پیش رو باز کنید.

     Stim Upgrade #2: Rambler’s Reach Outpost، Koboh – در Doma’s Shop، کد اسرارآمیز را خریداری کنید. این به شما امکان می دهد قفل درب قفل شده مغازه او را باز کنید. این شامل ارتقاء Stim است. رمز اسرارآمیز 10 خرده اولویت دارد. هنگام کاوش در کوبو، بسیاری از این موارد را خواهید یافت.

     ارتقاء شماره 3 استیم: جنگل بازالت، کوبو - با دویدن دیوار و بالا رفتن از عرصه موجودات موگو در یک ویرانه ساختار معدن قدیمی پیدا می شود. در بالای ساختار قدیمی، این صندوقچه را خواهید دید.

     ارتقاء Stim شماره 4: Sheltered Hollow، Jedha – هنگامی که پس از سوار شدن بر Spammel از Sheltered Hollow خارج می‌شوید، پیدا می‌شود. شما نمی توانید آن را از دست بدهید. یکی از ساده ترین ارتقاها برای یافتن.

     Stim Upgrade #5: Crypt of Uhrma, Jedha – The Crypt of Uhrma در منطقه Blustery Mesa، در مسیر پل Timeworn قرار دارد. در اتاق داخلی، وارد سرداب درخشان شوید و معما را حل کنید. در اینجا درباره حل معمای کریپت بیشتر بدانید. طوفان پشت این در است.

 

 
 

      ارتقاء Stim #6: Foothill Falls، Koboh - به ساختار قدیمی در Foothills Falls برسید. از پرنده گلایدر برای رسیدن به آن استفاده کنید. بعد، Nekko را از غار نزدیک سازه متروکه بگیرید، سپس با Nekko به پشت بام بپرید. با کمک Nekko، می توانید سوپر پرش به داربست فلزی مرتفع بالای خانه قدیمی. ترمینال را برای احضار Roller Mine هک کنید. سپس آن را به لبه سکو هدایت کنید و مین را از طریق سقف فروریخته به در ضعیف پرتاب کنید.

     ارتقاء Stim شماره 7: Viscid Bog، Koboh – در عرصه دشمن افسانه ای Mire Terror یافت شد. بیگانه قدرتمند Mogu در سمت راست خروجی آسانسور قرار دارد که به سایت سقوط دره برمی گردد. از Force Lift روی ستون سنگی فرو رفته (سه تای آنها) برای رسیدن به عرصه در باتلاق استفاده کنید. این میدان دارای دو موجود موگو است - برای آسان‌تر کردن این کار، می‌توانید موگوی معمولی را برای کمک به مبارزه با ترور مجبور به رام کنید.

     Stim Upgrade #8: Deelict Dam, Koboh – به سد متروک برگردید و از Roller Mine برای عبور از دیوار ضعیف سمت راست گودال قیر استفاده کنید. بالا بروید و از Force Lift برای باز کردن دریچه فلزی استفاده کنید. این منجر به دشمن افسانه ای Gorocco Matriarch می شود. آن را شکست دهید تا جایزه Stim را دریافت کنید.

     ارتقاء Stim #9: زیرساخت رصدخانه، Koboh - با رسیدن به سازه شناور بزرگ با توری فلزی در حال چرخش پیدا شد. تا میدان نبرد دروید پیش بروید، سپس به سمت راست نگاه کنید تا قطب‌های چرخشی که کال می‌تواند روی آن‌ها دست و پنجه نرم کند. در بالا، به یک پل کوچک می پرید که توسط یک Bedlam Raider محافظت می شود. روی این پل، درهای سمت چپ را فشار دهید. یک هواپیمای بدون سرنشین شناور را راه اندازی کنید تا مستقیماً به طبقه بالا برسید تا یک بوق حیله گر پیدا کنید.

     ارتقاء Stim شماره 10: استیجینگ مونتاژ، ماه درهم شکسته – با برداشتن زیپ لاین اتومات فورج به بالا و به مرحله مونتاژ، در نهایت می توانید به محفظه سیلندر درام عظیم دسترسی پیدا کنید. با پایین آمدن و استفاده از Force Dash، می‌توانید دیواری بدوید و با ارتقای استیک دست و پنجه نرم کنید.

همه 10 ارتقاء Stim را پیدا کنید و Fellowship Perk را برای مجموع 12 Stim تجهیز کنید.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.