پیش‌نمایش «جنگ ستارگان یاغی» فاش می‌کند... این در واقع یک داستان مافیایی است

1403/1/23

پیش‌نمایش «جنگ ستارگان یاغی» فاش می‌کند... این در واقع یک داستان مافیایی است


در این مفهوم، به عنوان یک اسلحه اجیر شده، می توانید با هر یک از این چهار سندیکا همکاری کنید و مشاغل را یکی پس از دیگری از آنها بپذیرید، حتی اگر به این معنی باشد که کارفرمای سابق شما دشمن شما شود. در نتیجه، "جنگ ستارگان یاغی" دارای یک سیستم شهرت است، که در آن شهرت شما با هر سندیکا بر اساس نحوه تعامل شما با آنها در نوسان است.

 
 در سناریویی که توسط برایان شی از GameInformer به تصویر کشیده شده است، کی تلاش می کند تا به پایکس ها نفوذ کند تا به نفع آنها باشد، اما دستگیر و اخراج می شود. این باعث می شود که شهرت کی با سقوط Pykes، ایجاد سهام در صورتی که شما موفق به بازی مخفیانه نشوید.

سپس توسط کارگزاری به نام Danka به کی پیشنهاد می‌شود تا فایلی را از Pykes بدزدد. در بازی برایان، کی یک بار دیگر کشف می شود و باید با عجله از پایگاه خود عقب نشینی کند. با این حال، پس از انجام موفقیت آمیز ماموریت خود، کی فیلم ویدئویی از برخی از Pykes ها را در حال توطئه علیه یکی از رهبران خود، Gorak، کشف می کند.

کی متوجه می‌شود که مشتری‌اش به Crimson Dawn وابسته بوده و او را وادار می‌کند تا تصمیم بگیرد که آیا ویدیوی خود را به این مشتری بفروشد یا آن را به Pykes بازگرداند. او تصمیم می گیرد آن را به مشتری خود تحویل دهد.

کمی بعد، کی از طلوع زرشکی دوبار عبور می‌کند و متوجه می‌شود که می‌تواند از طریق دزدی یک ارتقاء شمشیر نوری از آن‌ها دریافت کند. کی با موفقیت بدون شناسایی آیتم را می دزدد، بدون اینکه شهرت خود را با طلوع زرشکی لکه دار کند به هدف خود می رسد.

این روایت همچنین به توانایی‌های مختلف کی، مانند استفاده از همدم حیوانش، نیکس، و گنجاندن آیتم‌های رایج بازی‌های ویدیویی مانند یک قلاب دست و پنجه نرم می‌کند. نکته جالب این است که مکانیزم های بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا از هر چهار سازمان جنایی به نفع خود سوء استفاده کنند.

از طرف دیگر، بازی ضعیف می تواند باعث شود که کی به عنوان بدنام ترین شرور در میروگانا، پایتخت توشارا شناخته شود. این پویایی گیم‌پلی امیدوارکننده‌ای را از سوی توسعه‌دهنده‌ای که با دو بازی اول Tom Clancy’s The Division شناخته می‌شود، ارائه می‌کند و غوطه‌ور شدن در این داستان مافیایی/جنایی یک شگفتی واقعی است.

«جنگ ستارگان یاغی» قرار است در تاریخ 30 آگوست 2024 برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری X|S و ویندوز از طریق Ubisoft Connect منتشر شود، بدون اینکه در Steam در دسترس باشد.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.