State of Decay 3 در نمایشگاه ژوئن Xbox حضور خواهد داشت

1403/1/18

State of Decay 3 در نمایشگاه ژوئن Xbox حضور خواهد داشت


مایکروسافت نمایشگاه بازی های ایکس باکس خود را به عنوان یک رویداد برتر برای پایگاه هواداران اختصاص داده خود متمایز کرده است. اگرچه مایکروسافت از نظر فرمت پیشگامانه نیست، به دلیل اجرای موثرش شایسته قدردانی است. با سایت بازی های کم حجم گیمرز همراه باشید.

 
 از قضا، این یکی از چندین رویدادی است که شرکت های بازی سازی اکنون برای ماه ژوئن برنامه ریزی کرده اند، و دقیقاً با بازه زمانی که قبلاً توسط رویدادهای E3 که اکنون توسط ESA میزبانی شده بود، مطابقت دارد. علیرغم لفاظی‌هایی که در مورد رشد صنعت E3 وجود دارد، گسترش رویدادها در ماه ژوئن بر اتکای مداوم شرکت‌های بازی‌سازی به برنامه سنتی E3 برای تبلیغات عمده‌شان تاکید می‌کند.

اکنون، با بازگشت به مجموعه بازی های ایکس باکس، بدیهی است که پروژه های مدت ها مورد انتظار مایکروسافت بالاخره به نتیجه می رسند. گیمرهای ایکس باکس می توانند انتشار Senua's Saga: Hellblade II را پیش بینی کنند و شایعاتی مبنی بر حضور Gears of War 6 در نمایشگاه بازی های ایکس باکس ژوئن در حال پخش است. با این حال، داستان چیزهای بیشتری وجود دارد.

اخیراً، Jez Corden با یک شایعه مهم در توییتر هیجان را برانگیخت. او بیان کرد:

"در حالی که Gears 6 در نمایشگاه ژوئن Xbox هیجان انگیز است، بازی دیگری وجود دارد که من مشتاقانه منتظر پیشرفت آن هستم."

مایکروسافت رسماً State of Decay 3 را در جریان نمایشگاه Xbox Games 2020 معرفی کرد که به طرز جالبی داستان را کامل می کند. از آن زمان، مشخص شد که Undead Labs با The Coalition در این عنوان همکاری می‌کند و به مشخصات و کیفیت بالاتری نسبت به نسخه‌های قبلی خود اشاره می‌کند.

به عنوان یک فرنچایز ترسناک بقای زامبی، پتانسیل تبدیل این عنوان به یک بازی خدمات زنده وجود دارد. Undead Labs قبلاً State of Decay 2 را به عنوان یک تجربه چندنفره آنلاین در نظر گرفته است و به‌طور مداوم به‌روزرسانی‌ها را ارائه می‌دهد.

مایکروسافت این عنوان را متوقف نمی کند. در عوض، به تدریج بودجه ها را افزایش داده است که نشان دهنده افزایش بالقوه در ارزش تولید است. در حالی که State of Decay 2 ممکن است با مقیاس غول هایی مانند Fortnite یا Call of Duty مطابقت نداشته باشد، در حال حاضر گیم پلی لذت بخشی شبیه به عناوینی مانند Helldivers II ارائه می دهد.

حتی بدون برداشتن گام بعدی، مایکروسافت داشتن حق امتیاز بقای زامبی های خود سودمند است. این تنوع تجربیات موجود در ایکس باکس را به نمایش می گذارد و با افزایش دید، State of Decay می تواند در آینده نزدیک به یک فرنچایز بزرگ تبدیل شود.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.