بازی کراش پیاده باندل و اسپیرو در استیم 65 درصد تخفیف می خورد

1403/2/1

بازی کراش پیاده باندل و اسپیرو در استیم 65 درصد تخفیف می خورد


معرفی "Ultimate Adventure Bundle"، گنجینه ای برای طرفداران بازی های کلاسیک پلتفرمینگ! در هفت بازی نمادین که قلب گیمرها را در طول نسل‌ها تسخیر کرده‌اند، شیرجه بزنید. این باندل، که با محبت "بسته ماجراجویی نهایی" نامیده می شود، جشنی از شخصیت های جاودانه و سفرهای هیجان انگیز است.

 
 فقط با 42 دلار در Steam، یک اودیسه فراموش نشدنی را از طریق آثار کلاسیک محبوب و جواهرات مدرن آغاز کنید. سه گانه Crash Bandicoot N.Sane را کاوش کنید، بازسازی استادانه ای از سه عنوان اصلی که همه چیز را آغاز کرد. سپس به سه گانه Spyro Reignited بروید، جایی که ماجراهای قهرمان آتشین با جزئیات خیره کننده دوباره شعله ور می شود.

اما ماجراجویی به همین جا ختم نمی شود! با Crash Bandicoot 4: It's About Time، آماده شوید تا به ابعاد جدیدی برسید. این قسمت جسورانه در سری وارد قلمروی ناشناخته می شود و برداشتی تازه از فرنچایز محبوب ارائه می دهد.

این فرصت باورنکردنی را برای تجربه جادوی این فرنچایزهای نمادین در یک بسته حماسی از دست ندهید. چه یک کهنه سرباز کارکشته باشید یا یک تازه وارد به دنیای کراش و اسپایرو، «بندل ماجراجویی نهایی» ساعت ها هیجان و نوستالژی را نوید می دهد. برای شروع سفر یک عمر آماده شوید!

لحظه را غنیمت بشمارید و کتابخانه بازی خود را با هفت پلتفرمر فوق العاده با قیمت کمتر از 50 دلار گسترش دهید! بدون اینکه تاریخ پایان مشخصی در پیش باشد، اکنون فرصتی برای دستیابی به Ultimate Adventure Bundle در Steam دارید. چه یک تازه وارد یا یک طرفدار باتجربه باشید، این کلاسیک ها مطمئناً خوشحال خواهند شد.

قبلاً بخشی از بسته را دارید؟ نترس! هر بازی برای خرید انفرادی با قیمت های تخفیف در دسترس است. سه گانه Crash Bandicoot N. Sane با قیمت 15.99 دلار به سرقت می رود، در حالی که مجموعه Spyro می تواند تنها با 13.99 دلار متعلق به شما باشد. و برای افراد ماجراجو، Crash 4: It's About Time تنها با قیمت 19.99 دلار در انتظار شماست.

Toys For Bob، استودیو پشت سه‌گانه‌های بازسازی‌شده و Crash 4، شایعاتی درباره پروژه جدیدی برای ایکس‌باکس دارد. در حالی که جزییات پنهانی باقی مانده است، امیدها برای ساخت دنباله Spyro در سبک It's About Time زیاد است. با گذشت شش سال از سه گانه Reignited و 16 سال از آخرین ماجراجویی اسپایرو، انتظار برای بازگشت اژدهای بنفش محبوب بالاست.

از آنجایی که معاملات بازی فراوان است، اکنون زمان عالی برای افراط در برخی موارد خوب بازی است. Fallout 4 با به‌روزرسانی رایگان نسل فعلی در افق، فقط 5 دلار قیمت دارد. Hades یک سرقت نیم بها در سوییچ است که همزمان با دعوتنامه تست فنی Supergiant برای دنباله آن است. و فروش بهاره پلی استیشن فرصت های بیشتری را برای گسترش افق بازی شما ارائه می دهد.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.