جنگجوی خیابانی6 با شکارچی هیولا همکاری می کند

1402/12/22

جنگجوی خیابانی6 با شکارچی هیولا همکاری می کند


در یک پیچ و تاب شگفت انگیز، Street Fighter 6 قرار است یک کراس اوور غیرمنتظره را با Monster Hunter بپذیرد، همکاری که بسیاری را غافلگیر کرد. این افشاگری پس از برنامه ویژه بیستمین سالگرد شکارچی هیولاهای کپکام انجام شد، جایی که کراس اوور به طور رسمی معرفی شد.

اگرچه Capcom در مورد تاریخ انتشار خاص به‌روزرسانی مربوط به این همکاری سخت‌گیرانه صحبت کرده است، اما طرفداران می‌توانند ورود آن را در آوریل پیش‌بینی کنند. این به‌روزرسانی وعده می‌دهد که دنیای Street Fighter 6 را با مجموعه‌ای از محتوای با موضوع Monster Hunter تزریق کند. بازیکنان می توانند مشتاقانه منتظر کشف انواع لوازم آرایشی با الهام از دنیای Monster Hunter باشند، در کنار اضافه شدن یک مکان عکس اختصاصی که در آن می توانند با وسایلی با موضوع Monster Hunter ژست بگیرند.

 
 

Street Fighter در توییتر از این همکاری هیجان انگیز پرده برداری کرد، همراه با یک تریلر جذاب با عنوان "جستجو در آوریل آغاز می شود." توییت زیر را بررسی کنید.

در میان شور و هیجان جشن های سالگرد Monster Hunter، این فرنچایز پر از فعالیت بوده است. در کنار همکاری آتی با Street Fighter 6، علاقه مندان به Monster Hunter می توانند تعداد زیادی بازی جدید را در ماه های آینده منتشر کنند. پس از اعلام کپکام در مراسم The Game Awards در سال 2023، طرفداران می توانند تقویم خود را برای راه اندازی Monster Hunter Wilds در ماه ژوئن علامت گذاری کنند. علاوه بر این، Capcom قرار است با Monster Hunter Stories که قرار است برای پلی‌استیشن 4، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه شود، خط تولید را گسترش دهد. قابل ذکر است، کاربران PS4 همچنین می‌توانند منتظر انتشار همزمان Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin باشند. انتظارات قابل لمس است زیرا ما مشتاقانه منتظر تزریق محتوای تازه به قلمرو Street Fighter 6 از طریق این همکاری هیجان انگیز با Monster Hunter هستیم.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.