بازی جوخه انتحاری: 7 سال برای کشتن لیگ عدالت وقت صرف شده

1402/8/28

بازی جوخه انتحاری: 7 سال برای کشتن لیگ عدالت وقت صرف شده


برای کسانی که مشتاقانه منتظر بازی آینده Rocksteady Studios هستند، تاریخ عرضه بسیار مورد انتظار در افق است. اگرچه هنوز چند ماه تا انتشار باقی مانده است، اما انتظار و هیجان در حال به اوج گرفتن است. با این وجود، اظهارنظر اخیر یکی از کارشناسان داخلی چرخه توسعه بازی را روشن کرد. برخلاف گمانه زنی های آنلاین که نشان می دهد Suicide Squad: Kill The Justice League نزدیک به 9 سال است که در حال توسعه است، Jason Schreier، یک منبع معتبر، توضیح داد که جدول زمانی واقعی توسعه کوتاه تر از آن چیزی است که برخی از بازیکنان ممکن است تصور کنند.

 
 

همانطور که جیسون شرایر می گوید، جدول زمانی توسعه بازی Suicide Squad: Kill The Justice League به طور دقیق تر حدود هفت سال از زمان انتشار آن تخمین زده می شود. بینش های جیسون که به عنوان یک خودی در صنعت و یک گزارشگر معتبر صنعت بازی های ویدیویی شهرت دارد، وزن قابل توجهی دارد و در هنگام پرداختن به چنین موضوعاتی توجه قابل توجهی را به خود جلب می کند. این بحث در پاسخ به ادعاهایی مبنی بر اینکه استودیو Rocksteady در ابتدا درگیر توسعه یک بازی سوپرمن بوده است، مطرح شد. با این حال، جیسون این شایعه را رد کرد و ادعا کرد که مطلقاً هیچ حقیقتی در آن وجود ندارد.

Suicide Squad: Kill The Justice League که در ابتدا برای عرضه اولیه در سال جاری برنامه ریزی شده بود، با تاخیر مواجه شد و عرضه آن به تعویق افتاد. همین هفته، تیم سازنده شروع به انتشار یک سری ویدیویی کرد که کاوش عمیقی در جنبه‌های مختلف بازی ارائه می‌کرد. ویدئوی اول، نگاهی اجمالی به داستان را برای طرفداران فراهم می‌کند و برخی از لحظات اولیه گیم‌پلی را آشکار می‌کند. ویدیوهای دیگری نیز در حال آماده‌سازی هستند تا به طرفداران درکی جامع‌تر از آنچه که در نهایت این بازی ویدیویی در بازار عرضه می‌شود، پیش‌بینی کنند، در دست تولید هستند.

برای کسانی که ممکن است بازی را از نزدیک دنبال نکرده باشند، در اینجا مروری کوتاه داریم. Suicide Squad: Kill The Justice League از بازیکنان دعوت می کند تا اعضای Task Force X مانند هارلی کویین، کاپیتان بومرنگ، ددشات و کینگ شارک را تجسم کنند. تیم Task Force X که به عنوان آخرین راه حل برای محافظت از بشریت مستقر شده است، مأموریتی برای خنثی کردن لیگ عدالت، که تحت کنترل Brainiac قرار گرفته است، محول می شود. اگر از آخرین پیشرفت‌ها مطلع نشده‌اید، ویدیوی اخیر به داستان و گیم‌پلی بازی می‌پردازد و می‌توانید آن را در اینجا تماشا کنید.

در حال حاضر، استودیوی Rocksteady تاریخ انتشار بازی Suicide Squad: Kill The Justice Squad: Kill The Justice Squad را در تاریخ ۲ فوریه ۲۰۲۴ در نظر گرفته است. پس از عرضه، این بازی بر روی پلتفرم‌های PC، PlayStation 5 و Xbox Series X/S قابل دسترسی خواهد بود.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.