سوپر ماریوی شگفت انگیز سعی خواهد کرد بازیکنان را غافلگیر کند

1402/6/10

سوپر ماریوی شگفت انگیز سعی خواهد کرد بازیکنان را غافلگیر کند


با ادامه توسعه بازی‌های ماریو با اسکرول جانبی، چالش ایجاد اسرار و شگفتی‌ها برای بازیکنانی که به این عناصر عادت کرده‌اند، ظاهر شد. این امر نیاز به یک بازی ماریو با اسکرول جانبی را برانگیخت که با دوران معاصر طنین انداز شد. آشکار شد که برای شگفت زده کردن بازیکنان امروزی به تلاش هماهنگ تری نیاز بود. در ادامه با وبسایت گیمرز همراه باشید.

موری، شخصیت اصلی نینتندو، به عنوان برنامه نویس اصلی بازی افسانه زلدا کار کرده بود. موری که در مقایسه با میاموتو و تاکاشی تزوکا، سازنده این بازی، از نسل جوان‌تری است، درک صمیمی از فلسفه نینتندو و روند توسعه بازی را در خود جای داده است. او چشم اندازی تازه به ارمغان می آورد که از پیوندهای تاریخی شرکت با اسباب بازی سازی یا ارتباط با هیروشی یامائوچی خالی است.

 به نظر می رسد که شخصی مانند موری برای جوان سازی پلتفرمرهای 2 بعدی ماریو مورد نیاز بوده است، و آنها را با فتنه و نوآوری القا می کند که در مدتی طولانی دیده نشده بود. در حالی که فرنچایز ماریو همچنان قوی است و در عناوین متقاطع و ژانر متفاوت برتری دارد، بازی‌های ماریو دو بعدی در ایجاد هویت متمایز با چالش‌هایی مواجه شده‌اند.

در یک مصاحبه جداگانه، موری و تزوکا از بینش هایی در مورد فرآیند خلاقانه پشت برادران ماریو پرده برداری کردند. در ابتدا، Wonder Flower به عنوان وسیله ای برای انحراف بازیکنان به قسمت های مختلف سطح، منعکس کننده عملکرد لوله ها در نظر گرفته شد. تزوکا به درستی زائد بودن این مفهوم را تشخیص داد و به دنبال دگرگونی واقعی بود.

 تیم سازنده، صرف نظر از تجربه قبلی خود در نینتندو یا طراحی بازی، وظیفه تولید ایده برای گل شگفت انگیز را بر عهده داشتند. به طور قابل توجهی، آنها بین 1000 تا 2000 ایده تولید کردند که تحت یک فرآیند انتخاب دقیق قرار گرفتند تا به ویژگی هایی که امروزه Super Mario Bros. Wonder را تعریف می کنند، به اوج خود رسید.

این نشان می‌دهد که چگونه نوآوری‌های Super Mario Bros. Wonder از زیبایی‌شناسی صرف فراتر می‌رود (فراتر از فیل‌هایی که یوشی سوار می‌شوند)، و در سبک کلاسیک نینتندو به‌طور بی‌گمان ماریو وار باقی می‌مانند. انتظارات در حال افزایش است زیرا گیمرها مشتاقانه منتظر تجربه گیم پلی منحصر به فردی هستند که این بازی عجیب و غریب جدید ماریو وعده داده است که در 20 اکتبر 2023 به طور انحصاری برای Nintendo Switch عرضه شود.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.