تریلر بازی لاکپشت های نینجا در نینتندو سوییچ به زودی عرضه خواهد شد

1403/2/5

تریلر بازی لاکپشت های نینجا در نینتندو سوییچ به زودی عرضه خواهد شد


اگر اخبار اخیر بازی را زیر نظر داشته باشید، ممکن است متوجه تجدید علاقه به لاک پشت های پیتزا دوست مورد علاقه همه شده باشید. همین هفته گذشته، اعلامیه هیجان انگیزی برای یک بازی Apple Arcade با حضور Teenage Mutant Ninja Turtles منتشر شد که سرانجام به کنسول ها باز شد. و امروز، طرفداران می‌توانند از اینکه «لاک‌پشت‌های نینجا جهش‌یافته نوجوان: خشم جهش‌یافته‌ها» به سیستم‌هایی مانند نینتندو سوییچ می‌رسند خوشحال شوند. نینتندو حتی ما را با یک تریلر پرتاب ویژه پذیرایی کرده است که یادآور ماشین‌های آرکید کلاسیک است و نوستالژی و هیجان را برمی‌انگیزد.

 
 چرا به طور خاص به سری 2012 اشاره می کنیم؟ خب، «لاک‌پشت‌های نینجا جهش‌یافته نوجوان: خشم جهش‌یافته‌ها» به‌شدت از آن تکرار محبوب نشأت می‌گیرد و سبک بصری، صداگذاری و شخصیت‌های به یاد ماندنی‌اش را در خود جای داده است. نمایش سال 2012 با پیچ و تاب های تازه و انیمیشن CGI پر جنب و جوش خود جان تازه ای به این فرنچایز دمید و در طول فصول متعددش، طرفداران اختصاصی برای آن به ارمغان آورد. این بازی با استفاده از فرمت beat'em up 3D side-scrolling متمایز می شود، که در مقایسه با عناوین اخیر TMNT، ظاهری تازه را ارائه می دهد.

در این ماجراجویی، بازیکنان نقش‌های لئوناردو، دوناتلو، میکل آنژ و رافائل را در حین عبور از شهر نیویورک بر عهده می‌گیرند و نقشه‌های شیطانی قبیله پا را خنثی می‌کنند. برای رویارویی با دشمنان نمادینی مانند Bebop، Rocksteady، Fishface، Rahzar، Krang، Baxter Stockman و البته خود The Shredder آماده شوید.

نسخه کنسولی محتوای جدید هیجان انگیزی را معرفی می کند که شامل سه مرحله اضافی و شش باس نبرد جدید می شود و تجربه بازی را غنی می کند. نکته قابل توجه، یکی از این باس‌ها شدید، نسخه 2012 Super Shredder را نشان می‌دهد که نوید یک مسابقه آدرنالینی را می‌دهد.

انفرادی وارد این ماجراجویی به سبک آرکید شوید یا با سه دوست تیم شوید تا کل خدمه TMNT را کنترل کنید و ابرحملات ویرانگر را برای تسلط بر میدان نبرد انجام دهید.

اگر دوست دارید به این اکشن بپیوندید، "لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان: خشم جهش یافته ها" با قیمت 30 دلار در دسترس است. فقط به یاد داشته باشید، هیچ پیتزای رایگانی در آن گنجانده نشده است - بابت ناامیدی عذرخواهی می کنیم!

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.