کارگردان Tekken 8 شخصا با کرک CNT وارد استریم شد

1402/5/12

کارگردان Tekken 8 شخصا با کرک CNT وارد استریم شد


دومین تست شبکه بسته Tekken 8 در آخر هفته گذشته برگزار شد، که متأسفانه با شکست روبرو شد، به این معنی است که هکرها اکنون فرصت داشته اند تا نسخه بتا را کرک کنند و بازی را در ساعات غیرمجاز انجام دهند. این چیزی است که Bandai Namco از آن خیلی خوشحال نیست و به بازیکنان هشدار می دهد که در صورت مشاهده نسخه کرک شده بازی ممکن است با محرومیت مواجه شوند. این برای کارگردان Tekken 8، کاتسوهیرو هارادا کافی نبود، او اخیراً خود برای تست این بازی، کرک این بازی را انجام داد.


استریم مورد بحث توسط بازیکن حرفه ای Tekken Joe Crush پخش می شد که پس از پایان رسمی تست شبکه بسته به نوعی توانسته بود بازی را ادامه دهد. هارادا با توجه به اینکه شخصی خارج از ساعات تعیین شده در حال انجام بازی است، وارد جریان شد و ورود خود را با عبارت باورنکردنی "Hello Cracker" اعلام کرد. فقط برای روشن شدن موضوع، هارادا از کلمه کرکر برای اشاره به افرادی استفاده می کند که اخیرا CNT را کرک کرده اند.

پس از این به طور قابل درکی این سوال را مطرح کرد که آیا این حساب در واقع هارادا واقعی بوده است یا خیر. بلافاصله پس از آن، هارادا یک توییت حذف شده را در حساب رسمی توییتر خود منتشر می کند که شامل نام کاربری توییچ جو کراش است و به او می گوید که استریم را متوقف کند یا با ممنوعیت دائمی مواجه شود.

 

 
 

 خوشبختانه این داستان پایان خوشی دارد. معلوم شد که هارادا به اشتباه کراش را برای کرک کردن هدف قرار داده بود، زیرا او به سادگی توانسته بود بدون اینکه بوت شود، به پخش CNT وارد شود.

در حالی که این موضوع مثل یک درام به پایان رسیده است، اما یک چیز وجود دارد که بازیکنان Tekken 8 می توانند از آن یاد بگیرند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که سعی می کنید این محصول را کرک کنید و به اندازه کافی احمق هستید که آن را پخش کنید، پس توجه داشته باشید که خود هارادا ممکن است بیاید و در را شکسته و شما را مستقیماً محروم مادام العمر کند.

احتمالاً او نیز بسیار بداخلاق خواهد بود، زیرا فردی اخیراً آزمایش شبکه بسته را انجام داده است تا چند جنگجوی دیگر را که ممکن است در محصول نهایی وجود داشته باشند، از جمله آلیسا، استیو، راون و یوشیمیتسو ببیند.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.