Tekken 8 از تریلر معرفی این بازی به همراه کاراکتر ادی گوردو رونمایی کرد

1402/10/27

Tekken 8 از تریلر معرفی این بازی به همراه کاراکتر ادی گوردو رونمایی کرد


آیا باورتان می شود که ما در نیمه های ژانویه به پایان رسیده ایم؟ زمان در حال گذر است و هر روز که می گذرد، به انتشار بازی های مورد انتظار در این ماه نزدیک تر می شویم. یکی از بازی‌هایی که طرفداران زیادی دارد، نسخه آتی Bandai Namco – Tekken 8 است که قرار است در 26 ژانویه عرضه شود. با وبسایت بازی های آنلاین گیمرز همراه باشید. این شرکت با عنوان "مشت با سرنوشت ملاقات می کند"، قصد دارد قسمت جدید آن با موفقیت نسخه قبلی خود مطابقت داشته باشد یا از آن پیشی بگیرد.

 
 برای ایجاد هیجان، Bandai Namco به طور مداوم ویدیوهایی را به اشتراک می گذارد که شخصیت ها و گیم پلی بازی را نشان می دهد. واضح است که آنها تلاش زیادی برای تبلیغ Tekken 8 انجام می دهند و اطمینان حاصل می کنند که گیمرها به خوبی از ورود قریب الوقوع آن آگاه هستند.

با توجه به انتشار این بازی، بسیاری از بازیکنان مشتاقانه برنامه‌ریزی می‌کنند که پس از دستیابی به بازی، ابتدا چه کاری انجام دهند. آیا برای شیرجه زدن به دنیای Tekken 8 و کشف چالش ها و شخصیت های جدیدی که ارائه می دهد آماده اید؟ نظرات خود را در زیر به اشتراک بگذارید و اجازه دهید شمارش معکوس برای "مشت با سرنوشت" آغاز شود!

امروز اولین فیلم سینمایی Tekken 8 منتشر شد که به بازیکنان اجازه می‌دهد نگاهی اجمالی به دنیای اکشنی داشته باشند که از همان ابتدا در آن غرق خواهند شد. این ویدئو با صحنه‌های شدید شخصیت‌های نمادین باز می‌شود و درگیری بین کازویا میشیما و پسرش جین کازاما را روشن می‌کند. داستان از آخرین بازی برمی‌گردد، جایی که کازویا با کشتن پدرش هیهاچی میشیما، کنترل شرکت خانوادگی را با نقشه‌هایی برای تسلط بر جهان به دست گرفت.

سکانس آغازین نبرد شدید بین کازویا و جین را در شهری که در حال تخریب است به نمایش می گذارد. کلاسیک در تجربه بازی، شخصیت‌های مختلفی مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند که هر کدام قرار است نقشی در جنگ قریب‌الوقوع ایفا کنند. متحدانی مانند نینا ویلیامز با کازویا همسو می شوند و از فتح ارتش رباتیک او حمایت می کنند، در حالی که دیگران در مأموریت او برای سرنگونی پدرش و آزادی جهان پشت سر جین جمع می شوند. نتیجه این مبارزه نامشخص است.

به همان اندازه نکات مهمی در سراسر سینما در مورد مادر جین، جون کازاما وجود دارد. غیبت او از بازی دوم، غیبت او باعث عصبانیت جین نسبت به خط میشیما شده است. اکنون، او بازگشته است، ظاهراً آماده است تا به پسرش کمک کند و به طور بالقوه به نفرین ژن شیطان پایان دهد.

فراتر از خط داستانی جذاب، طرفداران انبوهی از اکشن ها را هم در حالت روایت و هم در حالت های مختلف بازی پیش بینی می کنند. تریلر با یک خبر هیجان انگیز به پایان می رسد - ادی گوردو به عنوان اولین شخصیت DLC تایید شده است و وعده اضافه شدن بیشتر در فصل های بعدی داده می شود. آیا آماده هستید که در هرج و مرج شیرجه بزنید و اسرار Tekken 8 را کشف کنید؟ نظرات و انتظارات خود را در زیر به اشتراک بگذارید!

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.