معرفی چند بازی سبک واقعیت افزوده VR Roomscale

1402/9/5

معرفی چند بازی سبک واقعیت افزوده VR Roomscale


هنگام پیکربندی هدست واقعیت مجازی، ایجاد فضای بازی بسیار مهم است. این امر آگاهی از موانع واقعی را تضمین می کند و از برخوردهای تصادفی جلوگیری می کند. بسیاری از بازی‌های واقعیت مجازی از این ناحیه تعیین‌شده استفاده می‌کنند و فضای کافی را برای فعالیت‌هایی مانند حرکت بازو یا جاخالی دادن پرتابه فراهم می‌کنند.با وبسایت بازی های بدون نصب همراه باشید. با این حال، تنها تعداد انگشت شماری واقعاً فضای بازی اختصاص داده شده را بهینه می کنند، برخی حتی به طرز هوشمندانه ای ابعاد درک شده را گسترش می دهند. وارد برترین بازی‌های مقیاس اتاق واقعیت مجازی شوید، که برای استفاده حداکثری از تنظیمات VR شما طراحی شده‌اند و شما را به حوزه‌های مجازی منتقل می‌کنند که بزرگ‌تر از واقعیت هستند.

 
 

اوج بازی VR Roomscale

در حوزه بازی‌های مقیاس اتاق، علاقه‌مندان به دنبال تجربه‌ای فراگیر هستند که نیاز به درگیری فیزیکی دارد. این بازی ها فراتر از مراحل ساده یا تعاملات اساسی هستند. آنها کل فضا را به یک منطقه پویا و تعاملی تبدیل می کنند و یک منطقه متوسط 2 متر در 2 متر را به یک منظره مجازی فریبنده تبدیل می کنند.

توجه به این نکته مهم است که انتخاب ما بازی‌های واقعیت ترکیبی را استثنا نمی‌کند، زیرا آنها به حوزه‌ای از امکانات فراتر از تجربیات معمولی در مقیاس اتاق وارد می‌شوند. در حال حاضر، تمرکز ما بر روی جهان‌های مجازی است، و بررسی می‌کنیم که چقدر می‌توانند فراگیر و گسترده شوند.

اکثر بازی های برجسته به هدست های متا کوئست می پردازند. فناوری مستقل این هدست ها به توسعه دهندگان این قدرت را داده است تا مرزهای گیم پلی در مقیاس اتاق را کشف و بازتعریف کنند. برای قدم گذاشتن به بعد جدیدی آماده شوید که در آن محیط فیزیکی شما یکپارچه با ماجراهای مجازی ترکیب می شود.

چشم معبد: سفری به ناشناخته

خود را برای غوطه ور شدن در یک فرار به سبک ایندیانا جونز آماده کنید، اما ابتدا یک منطقه سخاوتمندانه 2 متری 2 متری را برای این ماجراجویی فریبنده در یک معبد خطرناک پاک کنید!

سفری هیجان انگیز را آغاز کنید تا معبد وسیع و خطرناک را کشف کنید، افسانه باستانی چشم را باز کنید. تعادل خود را در حین حرکت بین بلوک های متحرک حفظ کنید، به طرز ماهرانه ای از تله های خطرناک فرار کنید و در حل معماهای محیطی شرکت کنید - همه فقط با مشعل قابل اعتماد خود و شلاق در دست.»

Space Pirate Trainer DX: Unleash the Future of VR Shooting

پیشگام تیراندازهای موج واقعیت مجازی، Space Pirate Trainer، چند سال پیش با معرفی نسخه DX ارتقاء قابل توجهی دریافت کرد. این به روز رسانی یک حالت گیم پلی هیجان انگیز به سبک برچسب لیزری را به ارمغان آورد که کاملاً باید امتحان کنید.

"با ARENA به آینده واقعیت مجازی شیرجه بزنید، نگاهی مهیج به امکانات یک فضای باز بزرگ - چه یک سالن خالی، چه زمین تنیس یا زمین بسکتبال، انتخاب با شماست!

چای برای خدا: رونمایی از یک جواهر مخفی واقعیت مجازی

قابل دسترسی از طریق آزمایشگاه برنامه Quest، چای برای خدا به عنوان یکی از گنجینه های پنهان در چشم انداز واقعیت مجازی مستقل است.

"Tea For God یک ماجراجویی واقعیت مجازی را ارائه می دهد که به طرز هوشمندانه ای از فضاهای غیرممکن از طریق تولید رویه ای استفاده می کند و به بازیکنان امکان حرکت بی حد و حصر در محیط شخصی خود را می دهد. گیم پلی قابل تنظیم از یک قدم زدن آرام و آرام گرفته تا یک بازی تیراندازی با آدرنالین بالا (بر اساس ایست بازرسی) را شامل می شود. و حتی در قلمروهای یک تیرانداز سرکش کاوش می کند."

تجربه پلانک ریچی: کلاسیکی که هنوز می درخشد

ممکن است قدیمی باشد، اما Richie's Plank Experience بدون شک طلایی است. فقط مطمئن شوید که یک تخته چوب واقعی در این نزدیکی دارید تا اثر کامل را داشته باشید.

"تجربه پلانک ریچی برای برانگیختن شدیدترین احساسات در کوتاه ترین لحظات ساخته شده است. ترس خود را از ارتفاع به چالش بکشید یا دوستان و خانواده را سرگرم کنید، زیرا آنها با شهامت تخته آویزان 80 طبقه، وحشت واقعی را با زانوهای لرزان و کف دست های لخت ایجاد می کنند!"

راکت: Nx - قدرت ورزش های مجازی راکت را آزاد کنید

اسکواش، تنیس و پیکل بال را روی استروئیدها تصور کنید - اکنون کل خانه را برای راکت پاک کنید: Nx!

این بازی کهنه‌کار در صحنه واقعیت مجازی است، بازیکنان را برای تجربه‌ای بی‌نظیر از بازی به عرصه‌ای آینده‌نگر سوق می‌دهد. Racket: Nx که در یک گنبد شیشه ای عظیم قرار دارد، به تعادل ظریفی از دقت و قدرت نیاز دارد. هدف شما: دیوارها را هدف قرار دهید تا موانع را پاک کنید، که هر کدام سطح خطر خود را ارائه می دهند. برای یک چالش 360 درجه آماده باشید زیرا اهداف شما را احاطه کرده اند و هر حرکت و نوسانی را به یک تعامل پویا تبدیل می کند!

Gadgeteer: ساخت شگفتی‌ها در قلمرو VR Puzzle

وارد دنیای Gadgeteer شوید، یک بازی پازل واقعیت مجازی مبتنی بر فیزیک که از شما دعوت می‌کند تا ماشین‌های واکنش زنجیره‌ای پیچیده بسازید تا پازل‌های سرگرم‌کننده و پیچیده را باز کنید. از ابزارهای هوشمندانه برای پرتاب، ضربه زدن، پیچاندن و چرخاندن استفاده کنید و واکنش‌های زنجیره‌ای را ایجاد کنید که حتی ممکن است ساختار فضا-زمان را مختل کند.

کمپین را آغاز کنید، شامل 60 پازل برای شعله ور کردن خلاقیت شما. سپس، در حالت Maker Mode غوطه ور شوید، جایی که پتانسیل واقعی عملکرد در مقیاس اتاق زنده می شود. در فضای بازی اختصاصی خود، هر دستگاه واکنش زنجیره ای را که می توانید رویای آن را بسازید بسازید. هر چه مساحت بزرگتر باشد، ماشینی بزرگتر می توانید ایجاد کنید!

traVRsal: پاسپورت شما برای ماجراجویی در مقیاس اتاق چندگانه!

سفری بی‌نظیر را با traVRsal آغاز کنید، جایی که نه تنها یک، بلکه تعداد زیادی از جهان‌های مقیاس اتاق در مقابل شما آشکار می‌شوند!

traVRsal به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از پاهای خود از این قلمروهای مجازی عبور کنید و تجربه‌ای فراگیر را فراهم می‌کند که قبلاً هرگز سابقه نداشته است. مجموعه ای در حال گسترش از تجربه های هیجان انگیز رومینگ آزاد را درست در قلب اتاق نشیمن خود بسازید و در آن شرکت کنید. در سیاه چال‌های جادویی که به طور رویه‌ای تولید می‌شوند، پر از پازل، تله و دشمنان شوید. از برج های مرموز بالا بروید، گالری های نفس گیر را کاوش کنید، و موارد دیگر! در هر جهان عظمت را هدف بگیرید و جایگاه خود را در جدول امتیازات جهانی تضمین کنید. ماجراجویی در انتظار است!

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.