The Crew Motorfest ماه آینده روی Steam می آید

1403/1/7

The Crew Motorfest ماه آینده روی Steam می آید


همانطور که در Reddit توسط کاربر Turbostrider27 به اشتراک گذاشته شده است، صفحه Steam بازی به صورت آنلاین ظاهر شده است و تاریخ انتشار برنامه ریزی شده 19 آوریل 2024 را معرفی می کند. اما این همه ماجرا نیست! توضیحات بازی در صفحه Steam که توسط یوبی سافت ارائه شده است به شرح زیر است:

 
 "با یک آزمایش پنج ساعته رایگان وارد کنش‌های هیجان‌انگیز Motorfest شوید! مهارت رانندگی خود را به نمایش بگذارید و خود را در دنیای آدرنالین فرهنگ خودرو غوطه‌ور کنید."

با این حال، این نسخه دارای چندین لایه DRM است، از جمله ورود اجباری به حساب کاربری یوبی سافت. در حالی که برخی از گیمرها ممکن است از این نیاز ابراز تاسف کنند، شایان ذکر است که سایر غول‌های صنعت مانند EA و Activision از اقدامات مشابهی استفاده می‌کنند. دسترسی گسترده Steam اغلب کاربرانی را جذب می‌کند که مدیریت راحتی همه بازی‌های خود را در اکوسیستم آن ترجیح می‌دهند، حتی اگر مستلزم ورود به سیستم اضافی در پلتفرم مربوطه باشند.

علاوه بر این، The Crew Motorfest موافقتنامه مجوز کاربر نهایی خود (EULA) را معرفی می کند، که توجه را ضروری می کند. نکته قابل توجه، EULA صراحتاً بیان می کند که بازی اطلاعات کاربر از جمله نظارت بر استفاده از RAM را جمع آوری می کند. پذیرش EULA عملاً مجوز این اقدامات را می دهد. بنابراین، فرد باید یا با شرایط موافقت کند یا به طور کلی از خرید بازی خودداری کند.

علاوه بر این، یوبی سافت یک سیستم ضد تقلب به نام BattlEye را پیاده سازی کرده است. این افزوده نگرانی هایی را در مورد استفاده از نرم افزارهای ضد تقلب در سطح هسته، مانند BattlEye و Call of Duty's RICOCHET ایجاد می کند. ضد تقلب در سطح کرنل در یک سطح فوق العاده سرزده عمل می کند و فعالیت رایانه را تا سطح هسته نظارت می کند. با این حال، بسیاری از گیمرها استدلال می کنند که در حال حاضر موثرترین راه حل ضد تقلب موجود است. Rainbow Six Siege یوبی سافت نیز از BattlEye استفاده کرد و سابقه ای برای استفاده از آن در The Crew Motorfest ایجاد کرد.

برای گیمرها بسیار مهم است که این عوامل را قبل از تصمیم گیری برای خرید این بازی در نظر بگیرند. با این حال، اجازه ندهید این نگرانی ها شما را از امتحان کردن منصرف کند. یوبی‌سافت یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می‌دهد که به بازیکنان امکان می‌دهد بازی را به صورت مستقیم تجربه کنند. با وجود موانع DRM، The Crew Motorfest به عنوان یک عنوان مسابقه ای قوی ایستاده است، که شایستگی های خاص خود را دارد و تجربه بازی لذت بخشی را ارائه می دهد.

شایان ذکر است که این بازی به دلیل محدودیت های DRM با Steam Deck سازگار نخواهد بود. بنابراین، برای کسانی که در درجه اول روی آن پلتفرم بازی می کنند، آگاهی از این محدودیت ضروری است. با این وجود، Ubisoft ممکن است شاهد علاقه قابل توجهی به این نسخه Steam باشد، به ویژه در میان بازیکنان کنسولی که ممکن است قبلاً آن را نادیده گرفته باشند. علی‌رغم تلاش‌های یوبی‌سافت، این احتمال وجود دارد که مشتری یوبی‌سافت کانکت آن‌ها در مقایسه با پلتفرم‌های بزرگ‌تری مانند Steam، پایگاه کاربر نسبتاً محدودی داشته باشد.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.