قهرمان جعلی کمپانی پوکمون برای روزهای اول آوریل معرفی می شود

1403/1/13

قهرمان جعلی کمپانی پوکمون برای روزهای اول آوریل معرفی می شود


شرکت پوکمون رسم دارد که جوک های اول آوریل را هر سال در اول آوریل منتشر می کند که منجر به پیشرفت های جالبی در بازی های آنها شده است. به عنوان مثال، Pokémon Sleep از یک شوخی اول آوریل نشات گرفت و به یک بازی موبایل تبدیل شد که در آن بازیکنان می توانند خواب خود را پیگیری کنند و با پوکمون تعامل داشته باشند. به طور مشابه، Pokémon GO به عنوان یک شوخی اول آوریل شروع شد که در آن پوکمون در Google Maps ظاهر می شد و استقبال مثبت منجر به توسعه بازی واقعی شد.

امسال، شوخی اول آوریل کمپانی پوکمون بسیار سرگرم کننده است. آنها در مورد سازماندهی مسابقات قهرمانی پوکمون اسلیپ، پس از موفقیت در مسابقات قهرمانی پوکمون GO، شوخی کردند. ویدیوی تیزر این شوخی نشان می‌دهد که فردی در مسابقات قهرمانی خواب پوکمون به دلیل برتری در "خواب رقابتی" برنده می‌شود، که به طرز طنز آمیزی پوچ است. در حالی که داشتن یک قهرمانی واقعی پوکمون در خواب بسیار سرگرم کننده است، اما واضح است که این فقط یک شوخی بازیگوش است.

علیرغم ماهیت سرگرم کننده این شوخی، بعید است که قهرمانی پوکمون اسلیپ در واقع مانند مسابقات قهرمانی پوکمون GO محقق شود. با این وجود، این شوخی به مجموعه جوک های به یاد ماندنی اول آوریل از شرکت پوکمون اضافه می شود.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.