سومین بازی دنیای ژوراسیک به طور رسمی توسط Frontier معرفی شد

1403/2/21

سومین بازی دنیای ژوراسیک به طور رسمی توسط Frontier معرفی شد


Frontier Developments رسما از همکاری جدید با Universal Products & Experiences برای سومین قسمت از سری بازی‌های Jurassic World خبر داد. در حالی که هنوز تاریخ انتشار دقیقی مشخص نشده است، این شرکت عرضه بازی را برای سال مالی 2026 در نظر گرفته است و آن را بین 1 ژوئن 2025 تا 31 می 2026 قرار داده است.

جانی واتس، مدیرعامل Frontier Developments گفت: "ما از همکاری خود با Universal Products & Experiences برای توسعه سومین بازی Jurassic World خوشحالیم."

فرنچایز Jurassic World Evolution نشان دهنده مهارت ما در بازی‌های شبیه‌سازی مدیریت است که هم تخصص خلاقانه و هم فنی را به نمایش می‌گذارد. ما هیجان زده هستیم که به همکاری موفق خود ادامه دهیم و جزئیات بیشتری را در مورد برنامه های خود برای این فرنچایز در آینده نزدیک به اشتراک بگذاریم."

در حال حاضر مشخص نیست که آیا بازی آینده فرنچایز Evolution را ادامه خواهد داد یا یک مفهوم کاملاً جدید را معرفی خواهد کرد.

Jurassic World Evolution که در ابتدا در سال 2018 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شد و به دنبال آن نینتندو سوییچ در سال 2020 منتشر شد، عنوان پردرآمدترین عنوان Frontier Developments است. به عنوان یک بازی شبیه سازی ساخت و ساز و مدیریت، بازیکنان پارک دایناسور خود را می سازند و اداره می کنند و در عین حال بر پرورش و مدیریت بیش از 40 گونه متمایز نظارت دارند.

جانشین آن، Jurassic World Evolution 2، در نوامبر 2021 وارد قفسه‌ها شد و برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری X/S، پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 در دسترس بود. حراجی.

Frontier Developments که در سال 1994 تأسیس شد، دارای مجموعه‌ای از عناوین مشهور مانند Planet Coaster، Planet Zoo و Elite Dangerous است.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.