ادیسه غیر متعارف بازیکن فال اوت 4 از طریق سرزمین های بایر

1402/11/2

ادیسه غیر متعارف بازیکن فال اوت 4 از طریق سرزمین های بایر


با میدنایت والکری، یک بازمانده در یک جست‌وجوی غیر متعارف در گستره پسا آخرالزمانی Fallout 4 آشنا شوید. برخلاف داستان‌های معمول پیروزی بر دشمنان سرسخت، این بازیکن رویکردی متمایز را انتخاب کرده است - به‌کلی از نبرد مستقیم خودداری می‌کند.با گیمرز همراه باشید.

با انحراف از هنجار، میدنایت والکری با سلاح‌های معمولی دشمنان را تلف نمی‌کند. در عوض، آنها یک استراتژی چالش برانگیز را پذیرفته اند: پیمایش در زمین های بایر در حالی که عمداً از هرگونه حرکت تهاجمی اجتناب می کنند. راز بقای آنها؟ اجازه دادن به دشمنان برای ایجاد آسیب به خود با انعکاس هوشمندانه حملات خود.

این بازی غیرمتعارف به دور از یک فتح سریع است. این یک سفر آرام و عمدی است که با برنامه ریزی دقیق و مجموعه ای منحصر به فرد از چالش ها مشخص شده است. همانطور که میدنایت والکری در تلاش برای یافتن پسر گمشده خود پیش می رود، با ترکیبی از کاوش های پر پیچ و خم و اجتناب پرزحمت از درگیری مستقیم روبرو می شوند. پشتکار نشان داده شده در این رویکرد غیر متعارف چیزی جز قابل توجه نیست.

سفر با یک پست آغاز شد، درخواستی برای خوش شانسی از طرف جامعه، زیرا میدنایت والکری در بازی Fallout 4 مانند هیچ چیز دیگری شروع شد. ضمیمه کلیپی بود که صحنه‌ای سورئال را به نمایش می‌گذارد - مهاجمان گلوله‌های بی‌پایانی را به قهرمان ما می‌فرستند، که مصمم ایستاده بود و به هر گلوله اجازه می‌داد تا گوشت آسیب‌پذیر آنها را سوراخ کند. این مکاشفه زمانی رخ داد که صدای پینگ رضایت‌بخش یک پرتابه بازتاب‌شده طنین‌انداز شد و تولد یک سبک بازی منحصربه‌فرد را نشان داد: آسیب‌دیدگی، مدام درمان کنید، و اجازه دهید دشمنان ناخواسته سرنوشت خود را مهر و موم کنند.

یک روز بعد، میدنایت والکری که هنوز در موزه آزادی مستقر بود، با یک کلیپ جدید به روز رسانی کرد. این بار، با پوشیدن زره‌های قدرتمند، با مهاجمی روبه‌رو شدند که بی‌رحمانه علامت استخر را به چرخش درآورد. شوخی های طنز آمیز در مورد "هنوز لگد زدن" استقامت محض مورد نیاز برای چنین بازی غیر متعارفی را برجسته می کند.

مخاطرات زمانی که میدنایت والکری با ملکه مهیب Mirelurk که فقط به یک قلاب مسلح بود، مواجه شد، البته غیرقابل استفاده در جنگ، افزایش یافت. استراتژی؟ آسیب را منعکس کنید و به طور روشمند سلامت ملکه را از بین ببرید. تنش بالا گرفت، نبرد وخیم به نظر می رسید، و در یک نوسان ناگوار، میدنایت والکری روی زمین مچاله شد. با این حال، عزم غالب شد و پیروزی در نهایت تضمین شد.

میدنایت والکری اعتراف کرد: "او احمقانه بود که به سختی می توان آن را مسدود کرد." "اسید او نوار سلامتی مرا از بین می برد، دو ضربه زد و من رفتم. با حملات برق آسای او به موجودی در اندازه او، بدون جت تقریبا غیرممکن بود." علی‌رغم چالش‌های بسیار زیاد، نبردهای طولانی مدت و برنامه‌ریزی دقیقی که این ساخت منحصربه‌فرد می‌خواهد، میدنایت والکری همچنان ادامه دارد و با هر کلیپ پیشرفت قابل‌توجهی را نشان می‌دهد. ممکن است این بازی برای تکرار نباشد، اما غیرقابل انکار، یک پیچ و تاب خلاقانه و با طراوت را به Fallout 4 وارد می کند، بازی ای که تقریباً یک دهه امتحانش را پس داده است.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.