Titanfall 3 می تواند منتشر شود اگر از Apex Legends دور نشود

1402/2/9

Titanfall 3 می تواند منتشر شود اگر از Apex Legends دور نشود


Titanfall 2 یکی از بهترین بازی های تک نفره FPS است که تا کنون ساخته شده است. گیم‌پلی، داستان، طراحی سطح و شخصیت‌ها، همگی برای خلق یکی از آن بازی‌های فوق‌العاده که قطعا به دنباله‌ای احتیاج دارند، اما هرگز دنباله‌ای پیدا نکردند، کاملا مناسب هستند. با این وضعیت، در حقیقت دلیل بزرگی وجود دارد که Respawn هنوز Titanfall 3 را معرفی نکرده است و Apex Legends نام دارد.

در Apex Legends، Respawn و EA یکی از موفق‌ترین شوترهای چندنفره بعد از PUBG و Fortnite را دارند. از سمتداران گسترده و جذابیت محبوبی برخوردار است. همچنین از دیدگاه سبک هنری و حال و هوای کلی اختصاصی است. بنابراین، معلوم است که استودیو نمی‌خواهد با تقسیم یا گیج کردن تعداد طرفدارانی که از زمان راه‌اندازی خود تشکیل داده است، هیچ شانسی را بپذیرد.


در گفتگو با Barron's ، رئیس Respawn، وینس زامپلا، Titanfall 3 را مورد بحث قرار داد. زامپلا در حالی که درباره آینده این بازی صحبت می کرد، فاش کرد که Respawn فقط در صورت منطقی بودن بازی را اعلام می‌کند. به طوری که استودیو فعلا روی چیز جدیدی کار انجام نمی دهد، تمام تمرکز او روی Apex Legends است.

زامپلا در پاسخ به این سوال که آیا رسپاون تایتان فال 3 را می‌سازد یا نه، گفت:« از اینکه بگویم بله، مردم جذب آن می شوند، و پس از آن شما را به سیخ می‌زنند."


او ادامه داد:« این باید چیز درستی باشد.» او ادامه داد:« این یک فرنچایز بسیار دوست داشتنی برای طرفداران و همچنین برای ما است. اگر زمان مناسبی نیست، ایده درستی نیست، پس منطقی نیست." در صورتی که Apex Legends در Universe که توسط Titanfall ساخته شده است، خیلی از بازیکنان Apex هرگز بازی‌های قدیمی‌تر را بازی نکرده‌اند و حتی امکان دارد از ایده‌ هایی هم برخوردار باشند.

 

 
 

 

زامپلا تکرار کرد که Respawn ابتدا باید راهی پیدا کند تا مطمئن شود که معرفی یک بازی جدید تمام کارهایی را که استودیو برای ساخت بتل رویال انجام داده است، به صورت مختل انجام نمی دهد. او ادامه داد:« به چه طریقی کاری انجام می‌دهید که افرادی را که طرفداران Apex هستند، اما لزوما هنوز طرفداران Titanfall نیستند، گیج نمی‌کند، پاسخ دادن به این سؤال دشوار است ».


به طوری که دقیقا قرار نبود Titanfall 3 باشد، EA مشغول کار بر روی یک بازی تک نفره اعلام نشده بر پایه Titanfall- Apex Legends Universe بود. با نام رمز Titanfall Legends، قرار بود توسط طراح محمد علوی کارگردانی شود که به خاطر کارش روی دو عنوان اول Modern Warfare شناخته شده است. متاسفانه پروژه بی سر و صدا لغو شد.

بعدا دریافتیم که Titanfall Legends قرار است در مقطعی از BT به همراه Blisk از Apex Legends مورد استفاده قرار گیرد. بر اساس اظهارات جف گراب، این بازی قرار بود Blisk در جستجوی بقایای تایتان ها باشد و BT دوباره زنده می شد.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.