معرفی چند بازی جدید برای ماه سپتامبر 2023

1402/7/12

معرفی چند بازی جدید برای ماه سپتامبر 2023


در سال 2023، صنعت بازی شاهد عرضه‌های موردانتظار زیادی بود که سطح بالایی را برای بقیه سال تعیین کرد. با توجه به اینکه فصل پاییز آتی نوید یک ترکیب قوی را می دهد، توجه به اعلامیه های بازی هیجان انگیز که برای سال 2024 و بعد از آن در نظر گرفته شده است نیز ضروری است. با وبسایت بازی های کم حجم گیمرز همراه باشید. در ماه سپتامبر، چندین عنوان جذاب رونمایی شد و ما لیستی را در زیر گردآوری کرده ایم. لطفا توجه داشته باشید که این بازی ها رتبه بندی نمی شوند. هدف ما ارائه آخرین به‌روزرسانی‌های عناوینی است که توجه ما را به خود جلب کرده است.

 
 

Unicorn Overlord

Unicorn Overlord که توسط تیم با استعداد Vanillaware ساخته شده است، بازیکنان را در یک جهان غنی قرون وسطایی و فانتزی غوطه ور می کند. هدف شما این است که در تلاش برای بازپس گیری پادشاهی از دست رفته خود در حالی که اتحادهای استراتژیک با گروه های مختلف شخصیت هایی که در طول سفر خود با آنها روبرو می شوید، ایجاد کنید.

Tomb Raider I-III Remastered

در قلمرو بازی‌های ویدیویی، قهرمان‌های نمادین متعددی وجود دارند که یکی از آنها لارا کرافت افسانه‌ای است. ماجراجویی‌های او سال‌ها بازیکنان را مجذوب خود کرده است، به‌ویژه در سری ریبوت بسیار تحسین‌شده توسط Square Enix.

برای کسانی که به دنبال کشف ریشه های لارا هستند، مجموعه Tomb Raider I-III Remastered یک چیز ضروری است. این مجموعه به شما این امکان را می دهد تا با گرافیک به روز شده ماجراهای اولیه لارا را مرور کنید و یک تجربه بازی نوستالژیک و در عین حال بهبود بصری را ارائه دهید. این فرصتی است برای مشاهده اولین داستان های لارا و قدردانی از تکامل قابل توجه فناوری بازی در طول سال ها. آماده شوید تا با عناصر غیرمنتظره غافلگیر شوید و بینشی به دست آورید که چرا داستان لارا کرافت در دنیای بازی مورد علاقه ماندگار است.

Popucom

اگر به دنبال یک عنوان چند نفره جذاب هستید که نوید یک ماجراجویی منحصر به فرد و مشارکتی را می دهد، Popucom همان بازی است که منتظرش بودید. این تجربه همکاری برای تقویت کار تیمی و همکاری در حین حرکت در دنیای پر جنب و جوش آن طراحی شده است.

یکی از ویژگی های برجسته Popucom استفاده نوآورانه از رنگ ها است. در طول بازی، بازیکنان باید به‌طور استراتژیک رنگ‌ها را برای باز کردن قفل دروازه‌ها، تعامل با اشیاء و ایجاد واکنش‌های زنجیره‌ای مطابقت دهند. همانطور که پیشرفت می کنید، با همراهان مختلفی روبرو خواهید شد که نقش مهمی در کمک به شما برای حرکت در این جهان رنگارنگ و پویا ایفا می کنند.

Beautiful Light

اگر در جستجوی یک تیرانداز آدرنالین هستید که مهارت‌های شما را در برابر سایر بازیکنان آزمایش کند، باید مراقب Beautiful Light در صحنه بازی باشید.

Beautiful Light یک تجربه عکسبرداری منحصر به فرد PvPvP را ارائه می دهد و شما را به عنوان عضوی از یک تیم استخراج به دنیای پسا آخرالزمانی سوق می دهد. ماموریت شما نفوذ به مناطق تعیین شده، بازیابی اقلام ارزشمند و از بین بردن دشمنان است. با این حال، بازی بسیار بیشتر از آنچه به نظر می رسد وجود دارد. قابل توجه است که بازیکنان این فرصت هیجان انگیز را دارند تا نقش یک موجود هیولا را بر عهده بگیرند و به پایگاه های بازیکنان دیگر حمله کنند.

همانطور که ماموریت ها را انجام می دهید، زرادخانه و تجهیزات شخصیت شما به تدریج بهبود می یابد و شما را برای رویارویی با چالش های بی شمار در این دنیای خطرناک مجهز می کند.

Cypher 007

برای یک تجربه هیجان انگیز بازی موبایلی با حضور محبوب ترین مامور مخفی جهان آماده شوید. Cypher 007 که به طور انحصاری در Apple Arcade در دسترس است، بازیکنان را در یک روایت هیجان انگیز غرق می کند که در آن جاسوس فوق العاده خود را در یک قلمرو مجازی به دام افتاده می بیند و لحظات نمادینی از مجموعه فیلم های محبوب را بازسازی می کند.

ماموریت شما این است که در این هزارتوی دیجیتال پیمایش کنید و از اسارت رهایی پیدا کنید و در نهایت نقشه های پلید بلوفلد مرموز را خنثی کنید و این بازی ذهنی پیچیده را یک بار برای همیشه از بین ببرید.

شما به تنهایی با این چالش مقابله نخواهید کرد. شخصیت های افسانه ای و ابزارهای مبتکرانه 007 را در تلاش او برای رهایی همراهی می کنند. به علاوه، طرفداران می توانند مشتاقانه منتظر کشف گنجینه ای از تخم مرغ های عید پاک در طول بازی باشند. آیا آماده اید که عزم خود را به نمایش بگذارید و اطمینان حاصل کنید که شکست جز یک شبح باقی می ماند؟ یا ثابت خواهید کرد که در دنیای جاسوسی واقعاً می توان دو بار زندگی کرد، آقای باند؟

 

 

 

 

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.